מבזקים

שירות הביטחון הכללי נפרד מהרמטכ"ל רב אלוף גדי איזנקוט

תוכן עניינים

מפגש פרידה ידידותי לרמטכ"ל היוצא רב אלוף גדי איזנקוט התקיים הערב במטה שירות הבטחון הכללי בהשתתפות ראש השב"כ נדב ארגמן

ישי אלבז | ב' בטבת תשע"ט | יום שני 10 בדצמבר 2018 | מערכת ישראל ניוז

הערב (ב') 10.12, התקיים במטה שירות הביטחון הכללי מפגש פרידה של פורום מטה שירות הביטחון הכללי מהרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט. בסיום המפגש, דנו הרמטכ״ל וראש השב״כ בנושאים מודיעיניים ומבצעיים שעל סדר היום.

הרמטכ"ל היוצא, רב אלוף גדי איזנקוט החליף בחודש פברואר 2015 את הרמטכ"ל דאז, בני גנץ שסיים ארבע שנות כהונה והיה לרמטכ"ל ה-21 של צה"ל. לפי החלטת הממשלה על מינויו של איזנקוט, הוא כיהן בתפקיד שלוש שנים.

במפגש, אמר ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן: "בתקופת כהונתך כרמטכ"ל, מערכת היחסים הבינארגונית הגיעה לשיאים חדשים של שיתוף פעולה והישגים ומקסמנו יחד את ערך השילוביות. הובלת דרך עניינית וחברית, המבוססת על אמון, שקיפות ומקצוענות.

בנושאים הביטחוניים המורכבים, בעלי השפעה אסטרטגית, מצאתי בך שותף יוצא דופן, נאמן לערכים ולדרך, אשר רואה את טובת המדינה מעל הכל. הובלנו יחד מבצעים רגישים ופעולות מודיעיניות עלומות אשר תרמו באופן דרמטי ביותר לביטחון מדינת ישראל ותושביה. ברצוני להודות לך, בשם שירות הביטחון הכללי, עם ישראל וממני באופן אישי – ולאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך".

הרמטכ"ל, רב אלוף גדי איזנקוט: "שב"כ וצה"ל הם שני ארגונים אשר טובת המדינה היא נר לרגליהם, כמו גם המסירות אין קץ ואחדות המטרה. העשייה המשותפת של שב"כ וצה"ל היא פנומן מודיעיני ומבצעי, אשר אין לו אח ורע בעולם כולו. בכוחות משותפים פעלו ופועלים הארגונים כנגד הטרור ומאפשרים לאזרחי ישראל את שגרת חייהם. בשנים האחרונות התמודדנו מול אתגרים ביטחוניים מורכבים בזירות קרובות ורחוקות וללא ספק שיתוף הפעולה היווה מכפיל כוח מול יריבינו באשר הם. תודה לך נדב ולכל עובדי ועובדות השירות אשר פועלים כמגן ולא יראה יחד עם לוחמי ומפקדי צה"ל בזירות השונות".

צילום: תקשורת שב״כ
צילום: תקשורת שב״כ
צילום: תקשורת שב״כ
צילום: תקשורת שב״כ
לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: