מבזקים
דף הבית / חדשות / שמחה בבתי היולדות הדסה ושמיר: התינוקות הראשונים שנולדו לתוך שנת 2019

שמחה בבתי היולדות הדסה ושמיר: התינוקות הראשונים שנולדו לתוך שנת 2019

בבית חולים הדסה ומרכז הרפואי שמיר, שמחה כפולה הלילה בחדרי הלידה עם כניסתה של השנה האזרחית החדשה 2019

אנקה גרינברג | כ"ג בטבת תשע"ט | יום שלישי 1 בינואר 2019 | מערכת ישראל ניוז

בשעות הלילה הראשונות לשנת 2019 נולדו באסף הרופא עשרה תינוקות חדשים. 5 בנים ו5 בנות. את השנת 2018 סגר המרכז הרפואי שמיר עם עם 8.560 אלף לידות, מתוכן נולדו 4.440 אלף בנים ו- 4.305 אלף בנות. 177 זוגות תאומים ו- 3 שלישיות.

בבית חולים הדסה הר הצופים, בחדר הלידה נולד בן ראשון לתוך שנת 2019, לנעה ונתן טואיטו מגבעת זאב. זוהי לידתה השניה של נעה, ובבית ממתינה לאח הטרי אחותו הבכורה בת השנתיים. נעה, שילדה בחדרי הלידה החדשים בשעה 01:00 סיכמה: "היה מושלם. חוויה שעוצמתה חוזקה על ידי הצוות, המיילדת והיחס החם שקיבלנו".

זמן קצר לאחר מכן נולד בן למיטל טרוזמן ובעלה אבי, המתגוררים בצור הדסה. "זוהי הלידה הרביעית שלי", סיפרה מיטל, "עכשיו אנחנו ממש מאוזנים בבית עם 2 בנים ו-2 בנות. הלידה הייתה מהירה, קלה וטבעית, ללא אפידורל. אני מאחלת לכולנו שתהיה שנה של אושר בריאות והצלחה".

צילום: דוברות בית חולים הדסה
צילום: דוברות בית חולים הדסה
צילום: דוברות בית חולים הדסה
צילום: דוברות בית חולים הדסה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במרכז הרפואי שמיר, שמחה כפולה הלילה בחדר הלידה עם כניסתה של השנה האזרחית החדשה 2019.  התינוקת הראשונה נולדה ב1:00 למשי וגבריאל כחלון מהיישוב אזור במשקל 2.680 ק"ג. "הקטנטונת הפתיעה את כולנו והגיעה כמה ימים לפני התאריך המשוער. אנחנו שמחים ונרגשים לפתוח את השנה האזרחית החדשה עם בתנו הבכורה כמשפחה. תודה לאילנה פרץ המיילדת המדהימה ולצוות הרפואי במיון מיילדותי על התמיכה והעזרה. אנו שמחים שהכל עבר בשלום, תודה לאל".

במקביל, בחדר הלידה הסמוך המיילדת הוותיקה של המרכז הרפואי בת שבע שוב, יילדה את בתה הודיה וזכתה לנכד חדש לכבוד השנה החדשה במשקל 2.690 ק"ג . "הייתי במשמרת ערב רגילה, והתכוונתי לצאת הביתה, כאשר הבת שלי חייגה והודיעה לי שהיא בדרך אלינו-לחדר הלידה אצלנו במרכז הרפואי. אין התרגשות גדולה מליילד את הבת ולקבל נכד חדש למשפחה שלנו. אנו מודה לבורא עולם על הטוב והמיטיב ומאושרת לפתוח את 2019 למיניינם עם תוספת מתוקה למשפחה, פשוט תענוג!" ציינה הסבתא המיילדת בת שבע שוב.

 

צילום: דוברות שמיר אסף הרופא
צילום: דוברות שמיר אסף הרופא
צילום: דוברות שמיר אסף הרופא
צילום: דוברות שמיר אסף הרופא
צילום: דוברות שמיר אסף הרופא
צילום: דוברות שמיר אסף הרופא

בדוק גם

קורונה

משרד הבריאות ושקר המספרים הגדול

בתחקיר שערך כתבנו רן לוי נמצא כי ככל הנראה נתוני הקורונה שנמסרים ממשרד הבריאות לציבור …