מבזקים
דף הבית / תיירות ונופש / איך לבנות אתר תיירות לסוכנות נסיעות באינטרנט בצורה נכונה

איך לבנות אתר תיירות לסוכנות נסיעות באינטרנט בצורה נכונה

אתה סוכן נסיעות והחלטת לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך בשביל למנף ולמכור יותר..? הגעת למקום הנכון בו תוכל למצוא את כל הטיפים וההמלצות הנכונות בשביל לבנות אתר אינטרנט שיעשה בשבילך את העבודה ולסוכנות הנסיעות שלך למכור הרבה הרבה יותר!

לא לקפוץ מעל הפופיק

אחת הבעיות הגדולות של עסקים שמחליטים לקחת צעד ולבנות אתר אינטרנט זה לקפוץ מעל הפופיק, וסליחה על הביטוי אבל זה ממש ככה.

סוכני נסיעות יקרים יש דבר אחד קריטי שאתם חייבים להבין ולדעת בכל הקשור לנושא הקמת תשתית אתר נופש ונסיעות באינטרנט, פיתוח אתר תיירות אף על פי מה שנראה הוא במרבית הפעמים יקר ולפעמים יכול להיות יקר עד מאוד במידה ומדובר על התממשקות למערכות רבות ושימוש ב API  בשביל שהאתר יעבוד מול מערכות הטכנולוגיה השונות הקיימות בענף, כגון: מערכות GDS, מערכות ניהול הזמנות, ממשקי מנהל ערוצים וכדומה.

אז איך אני יכול לדעת איזה אתר אינטרנט באמת מתאים לצרכים שלי ולסוכנות הנסיעות אותה אני מפעיל?

ראשית כל חשוב לדעת מה אתה מוכר או יותר נכון מה את או אתה רוצים למכור באמצעות האתר, מהם השירותים אותם אתה מספק כסוכנות נסיעות והאם המוצרים או השירותים הנ"ל ניתנים למכירה מועילה באמצעות האתר ?

שאלות שכאלו ואפיון נכון ונבון אל מול חברת בניית אתרי תיירות שמולה תתבצע העבודה בפועל, תביא לתוצאה הרצויה ובניית אתר אינטרנט נכון ומושכל.

travel agent website

אתרי נישה בתיירות – לפעמים זה אפילו עדיף

בגלל ריבוי אתרים בתחומי הנסיעות והתיירות ברשת, לא מעט פעמים תאמינו או לא, אבל כדאי לשקול בניית אתר נישתי למוצר או שירות מאוד ספציפי שאתם מוכרים ומספקים ללקוחותיכם, לבטח אתם שואלים את עצמכם ממש ברגעים אלו, למה ? ומה זה אומר באמת לבנות אתר נישתי על פני אתר כגדול ומפואר של סוכנות נסיעות, הסיבה האמיתית הרבה פעמים טמונה בכל הקשור לתחום של קידום אתרים ואיך גוגל מסתכל על האתר שלנו במנועי החיפוש השונים.

האופציות והאפשרויות העומדות בפניך נכון לימים אלו לקדם אורגנית SEO אתר תיירות של סוכנות נסיעות שבו מגוון גדול ורחב של מוצרים זה קשה ולא קל כמו שזה נראה או כולם חושבים, ריבוי אתרי התיירות הקיימים כיום של סוכני הנסיעות השונים הביא איתו סיטואציה בה הקידום הוא הרבה יותר קשה ומורכב, כאשר מספר המתחרים בארץ הוא גדול, אלו המתכננים לבנות אתרי לסוכנות נסיעות באנגלית ולפרוץ לזירה הבינלאומית אז שימו לב והתייעצו טרם קבלת ההחלטה עם חברה אשר ברשותה הניסיון בבניית אתרים מסוג זה לקהילות שונות בעולם.

כאשר בונים אתר נישה למוצר או שירות ספציפי כמו לדוגמא אתר העוסק כל כולו אך ורק בתחום של "טיסות לתאילנד" תארו לעצמכם אתר כזה ואת האפשרויות הרבות לקידום העומדות בפני אתר אינטרנט שכזה, אנו ממליצים בחום לבדוק ולבחון גם אפשרות זו טרם בניית האתר.

אבל אני מוכר עוד מוצרי ושירותי תיירות, מה אני בכל זאת עושה ?

במקרה של מכירת שירותים ומוצרי תיירות רבים בעסק שלך, אנחנו כן ממליצים בחום לבנות אתר לסוכנות נסיעות, אך גם ממליצים באותה הנשימה להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בנושא ויכולה לתת לך את התוצאות הטובות בזמן הקצר ביותר והמחירים המשתלמים והנוחים בשבילך.

המידע באדיבות חברת טרוול טק – המומחים באתרי תיירות באינטרנט

 

traveltech for websites

 

בדוק גם

צילום: יוחאי כורם

פסח עם תנועת רגבים: יוצאים לטיול בנחל קינה

תנועת רגבים מארגנת טיולים בחג פסח והפעם: עמיחי יוגב רכז דרום ממליץ על נחל קינה ליד …