מבזקים
דף הבית / חדשות / שדרות: המאיץ הטכנולוגי של משרד הכלכלה SID – TECH יצא לדרך

שדרות: המאיץ הטכנולוגי של משרד הכלכלה SID – TECH יצא לדרך

בעיריית שדרות ממשיכים לפתח יזמות: השבוע יתקיים מפגש ראשון של יזמים במרכז הצעירים המטרה: לעודד צמיחה של יזמים מהפריפריה ולהוביל יזמים הנמצאים בתחילת דרכם להצלחה

אהרון קלפה | ט"ו בשבט תש"פ | יום שני 10 בפברואר 2020 | מערכת ישראל ניוז

חולמים להיות חלק מעולם היזמות? יש לאן לפנות. משרד הכלכלה ועיריית שדרות הודיעו על פתיחת מחזור נוסף לתוכנית אקסלרטור SID-TECH 2020. לאחר הצלחת המחזור הראשון של האקסלרטור הטכנולוגי לתושבי שדרות והסביבה נערך השבוע כנס חשיפה למחזור השני. התכנית הפועלת ביוזמת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מעוף מרחב דרום ובשיתוף עיריית שדרות, קוראת ליזמים, תושבי שדרות והסביבה להצטרף לתוכנית ולהאיץ את המיזם שלהם.

השבוע התקיים מפגש היזמים הראשון למחזור השני של האקסלרטור הטכנולוגי SID-TECH בשדרות. האקסלרטור שהוקם בשיתוף עם עיריית שדרות והאגף לצעירים בעיר, ינוהל על ידי אחד המנטורים המבוקשים בתחום, טל כתרן.
במפגש החשיפה שהתקיים השבוע (5/02/2020) במרכז הצעירים בעיר, חגי אורטנר, מנהל המאיץ הציג בפני המשתתפים את התוכנית במטרה לעודד צמיחה של יזמים מהפריפריה, ולהוביל יזמים הנמצאים בתחילת דרכם להצלחה.

טל כתרן, גורו האקסלרטורים בישראל ומי שנבחר להנחות מקצועית את התוכנית, העביר סדנה העוסקת באמנות ה- Story Telling. במהלך מפגש החשיפה נחשפו המשתתפים למידע אודות פעילות האקסלרטור, כמו גם האתגרים העומדים לפני סטרטאפיסטים בתחילת דרכם ואף מספר טיפים כיצד להאיץ את המיזמים קדימה.

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום, בירך את המשתתפים ואמר: "אנו שמחים על ההיענות הרבה בקרב יזמים משדרות והסביבה שהגיעו למפגש החשיפה. מדובר במאיץ השני שאנו פותחים יחד עם עיריית שדרות. זה משמח לראות שיש עשרות יזמים שפועלים באזור, להשתלבות בעולם ההייטק. אני בטוח כי התוכנית תעניק להם כלים משמעותיים להצלחה".

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות אמר: "אני שמח שאנחנו בסיומו של מחזור מוצלח ראשון של המאיץ ולאור ההצלחה כבר בפתחו של מחזור נוסף. במסגרת המאמץ שלנו לקדם ולסייע לבעלי העסקים בשדרות, אנחנו עמלים על מיזמים בשותפות משרד הכלכלה ומעוף ובעידודו של השר אלי כהן, שמטרתם להעשיר את בעלי העסקים שלנו בידע ובהכשרות שיצעידו אותם קדימה. בזכות המאיץ העסקי, שניתן בחינם, בעלי העסקים זוכים לייעוץ, ליווי ומקום נוח ואיכותי לעבוד בו. אני מזמין יזמיות ויזמים נוספים משדרות להירשם למאיץ, לקחת חלק ולהיות החלק מההצלחה".

ב- SID-TECH, היזמים ייהנו מליווי והכשרה מקצועית במסלול ייחודי שיארך כשישה חודשים מלאים, במפגשים מעשירי תוכן, בתחומי היזמות הטכנולוגית כולל תרגולים מעשיים. המפגשים יכללו תמיכה וליווי אישי, עם אנשי מקצוע בכירים ויזמים מנוסים. הכנת תכנית שיווק, סיוע בגיוס כספים ועוד. בנוסף, לקראת סיום התוכנית ישתתפו היזמים בשני אירועי משקיעים, במסגרתם יציגו משתתפי האקסלרטור את מיזמיהם מול משקיעים, מנהלי קרנות ונציגי חברות מובילות מהתעשייה הישראלית והעולמית.

להרשמה לתוכנית: https://bit.ly/3905J0H

תושבי שדרות והסביבה הנמצאים בשלבים שונים של פיתוח מיזם טכנולוגי, מוזמנים להגיש את מועמדותם לתוכנית באתר: www.maoftech.org.il
ההשתתפות היא בעלות מינימלית המסובסדת על ידי משרד הכלכלה.

 

צילום | תומר שונם הלוי
צילום | תומר שונם הלוי

בדוק גם

באדיבות כללית רפואה משלימה

לילה. מיטה נוחה, עיניים כבדות ותשישות: אז איך זה שאתם לא נרדמים?

הפרעת שינה נפוצה בעידן המודרני ובעיקר בעידן הטכנולוגי. מכשירי חשמל בסביבת המיטה, טלפונים ניידים ליד …