מבזקים

הרב יאשיהו פינטו שליט"א חזה את מותו של הרב אליהו בקשי דורון זצוק"ל

תוכן עניינים

נבואותיו של האדמו"ר, הרב יאשיהו פינטו שליט"א ממשיכות להדהים את חסידיו ולהכות גלים בארץ ובעולם. לספקנים בניכם תזכורת קלה: זעזועים קשים בעולם, מותו של קאסם סולימני, מגיפת הקורונה, רעידות אדמה ומותו של רב גדול ומשפיע. מה השלב הבא?

רות קרייתי | י"ט בניסן תש"פ | יום שני 13 באפריל 2020 | מערכת ישראל ניוז

הכל התחיל בליל הושענא רבה כשהאדמו"ר ישיבות שובה ישראל, הרב יאישהו פינטו הכין את קומץ חסידיו להתחיל להתכונן לגרוע מכל: "העולם שאתם מכירים הולך להשתנות בקרוב מאוד" אמר, "זה יתחיל ממישהו חשוב מאוד שיהרגו אותו ומשם זה ידרדר לחורבן של כל העולם". זמן לא רב עבר מאז וכולנו התבשרנו בחיסולו של הארכי מחבל קאסם סולימני.

באותו חיזוי שנתן הרב פינטו לחסידיו בליל הושענא רבה, הוא דיבר גם על נגיף הקורונה והשווה זאת למגיפת הדבר שכתובה בעשרת המכות במצרים, שתפרוץ בארץ ועולם.

בחודש מרץ הזהיר האדמו"ר את חסידיו והכין אותם לקראת מלחמה קשה שתפרוץ בעולם בחודשיים הקרובים וכעת נודע על שיחה נוספת של הרב בו אמר: "בימים של משיח יהיה זמן קשה. ימותו אנשים, אבל כל שובה ישראל תעבור את זה ואחרי כן תתחיל עוד תקופה. רעידת אדמה, ימות רב גדול ויהיה מלחמה. אחר כך יהיה משיח צידקנו. תזכרו ותשמרו טוב את ההקלטה הזאת". ביקש מחסידיו.

ואכן, אתמול בלילה (א') הלך לעולמו רב גדול וחשוב מאוד, הראשון לציון הרב אליהו בקשי דורון. כל זאת אחרי שחזה רעידות אדמה, והם קרו. כעת עיני כל נשואות אל הרב בשאלה: מה השלב הבא?

תיעוד רעידות האדמה
רעידות

רעידת אדמה

 

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: