מבזקים

איך לזמן את התדר ולזמן ניסים לחיים?

אנקה גרינברג היא מטפלת רב תחומית לריפוי טבעי וטיפול מרחוק באמצעות מזון כתחליף לתרופות. היא מעניקה ללקוחותיה, במיוחד בזמן הקורונה טיפול מרחוק בהילינג לאיזון אנרגטי ומייעצת גם בשיחת טלפון. הטיפול סוחף את מטופליה ומוגדר על ידם כנס רפואי המהווה תחליף לטיפול קונבנציונאלי. אנקה בעצמה אינה נוטלת תרופות, קוראת בלי משקפיים ועוסקת בלימודי קבלה לחילונים, עם ד"ר מיכאל ליטמן קרוב ל- 20 שנה

עדי דגרי דנן | ד' בחשוון תשפ"א | יום רביעי 21 באוקטובר 2020 | מערכת ישראל ניוז

הכירו את אנקה גרינברג שכל מטופליה אומרים אחרי הטיפולים שלה, שקרה להם נס רפואי. היא ילידת שנת 1946 נולדה ברומניה אימא ל 2 בנים וסבתא גאה ל 4 נכדים ולמדה באוניברסיטת בוקרשט במגמה פיזיקה גרעינית. אנקה בעלת תעודת הסמכה לטיפול בפרחי באך ובראי הנפש מטעם מדיקולג' המרכז הבינלאומי לרפואה טבעית משלימה, מבית המכללה למנהל. כמו כן, מטפלת גם באמצעות שינויי תדר בהמרה, שינוי תודעתי למטופל.

כשיצאה אנקה לגמלאות מבית חולים יוספטל, שם שימשה כמנהלת מעבדה כימית, היא שינתה פאזה והחלה לעבוד להנאתה כעיתונאית. כיום היא כתבת ורכזת כתבים באתר אילת ניוז בהכשרתה כאשר טיפוליה מוגדרים כנס רפואי על ידי החולים. בעברה חיבקה עצים כדרך התחברות לטבע ומאז ועד היום היא מאמינה בסגולות הריפוי הטבעי  והרוחני כבעל כוחות ריפוי התורמים לבריאות הגופנית והנפשית.

שיטת טיפול בתמציות פרחי באך, שיטת טיפול בתמציות פרחים המושתת על הנחת היסוד, כי בליבה של כל מילה, כאב או בעיה אחרת, קיים מקור נפשי. לכן, שינוי ברובד הנפשי חשוב לא פחות מהרובד הפיזי.

טיפול בפרחי באך מטפל במצבים רגשיים, לדוגמה: בפחדים, מתחים וחרדות, בחוסר ביטחון, בעיות פסיכולוגיות, בעיות התנהגותיות, חוסר ריכוז, קשיי הסתגלות, עייפות, הפרעת קשב וכיוצא בזה. לעיתים אנקה מפנה את מטופליה לקנות את התמציות באינטרנט או בחנויות טבע. ריפוי טבעי לחלוטין, ללא הכנסת כימיקלים אחרים מזיקים לגוף ומומלץ ביותר על מנת להביא לגוף ונפש בריאים.

עוד בעברה, אנקה רצתה לחקור את כוחות הריפוי והחלה להתעניין ברפואה משלימה ולשם כך נסעה להעשיר את הידע שלה ברפואה משלימה במסגרת נסיעותיה הפרטיות לג'נבה ובריסל שם התחילה בלימודי ריפוי במסגרת קורס הילינג המתבסס על אנרגיה אוניברסלית.

הילינג – שיטת הריפוי של הטבע
בנוסף, אנקה מעבירה טיפול הילינג בשיטת אנרגיה אוניברסלית המקנה למטופל איזון אנרגטי. כאשר ישנו חסם אנרגטי באיזור מסוים בגוף, הדבר משפיע על כלל המערכת עם תסמינים דוגמת כעסים ומתחים, כאבים כרוניים, תחושת חולשה כללית וחולי. על פי ההילינג, לכל אחד ואחת מאיתנו ישנה הילה אנרגטית ולאנקה כהילרית המיומנות לדעת כיצד לתעל את האנרגיה לצרכי טיפול ולהעבירה אל גוף המטופל. אנקה מסייעת כהילרית להשיב את האיזון האנרגטי של המטופל על כנו כשהטיפול עשוי להימשך כמפגש בודד ולחילופין על פני מספר מפגשים.

ניסיון תעסוקתי: בשנים 1965- 1967 עבדה במעבדה רפואית ללימודי אקדמיה מטעם משרד העבודה. בשנים 1967- 1968- עבדה במעבדת מחקר במחלקה לרפואה גרעינית בביה"ח תל השומר. כמו כן, היא בעלת ניסיון של 18 שנים בניהול כללי בקופת חולים כללית, בסניף רמת אליהו בראשל"צ וכן 18 שנות ניסיון בעבודה בבית חולים יוספטל בבנק הדם במעבדה הביוכימית. למשל, אחד ממטופליה מספר, כי הטיפול של אנקה הציל אותו מניתוח להסרת אבנים בכליות ולאחר הטיפול התייתר לו הצורך בניתוח.

גם במשבר הקורונה אנקה מטפלת מרחוק ומציעה לבדוק אם המטופל נדבק בקורונה מהשלבים הראשונים של החשיפה לגורם המחלה ומעניקה טיפול מרחוק ובדיקה של המערכת האנרגטית חיסונית וניקוי יסודי של המחלה דרך חיזוק המערכת החיסונית של המטופל כאשר ביחס ללקוחות חדשים אנקה מבקשת לצרף תמונה, כתובת מגורים ותאריך לידה.

לקוחותיה מעידים, כי מדובר בטיפול המהווה "נס רפואי". הטיפול הנ"ל תפקידו לעזור למטופל לטפל הרגשיות במצבים יומיומיים. התמציות נוחות לשימוש, ללא תופעות לוואי, אינו ממכר, אינו מרדים. פרחי באך היא שיטת טיפול מתחום הרפואה האלטרנטיבית, תמציות מפרחים, שיחים ועצים. שיטת הטיפול ההוליסטית של פרחי באך פותחה על ידי הרופא וההומיאופת האנגלי ד"ר באך בשנות ה- 30 של המאה הקודמת ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הטיפול. לדוגמה: טיפול בתמצית פרחי באך עשוי לסייע בהתמודדות רגשית עם לחצים שנוצרים בעקבות משבר הקורונה.

מהו הטיפול המומלץ למשבר הקורונה?

אנקה ממליצה על שהייה בטבע כתרופה טבעית לקורונה ,זה נוגד דיכאון וריפוי ממחלות. אנקה מעודדת את מטופליה להימצא ליד הים, להתבונן ביונים  שליליים דבר המאזן לשיטתה את המערכת החיסונית ואת מערכת העצבים וגורם לשינוי חיובי בגוף. אנקה מאמינה שהים הוא ויטמין C החיוני ללקוחותיה. היא דוגלת, כי הקורונה תמשיך להתפשט בינינו בצורה פנימית, כי לא העיטושים, אלא המחשבות מדבקות אותנו במחלה.

טיפול טבעי עוסק ומטפל ברבדים העמוקים ביותר של חיינו, אופי המפגש משתנה מאדם לאדם על פי הצורך, ובמהלכו מתבצעת שיחה עם המטופל שלעיתים מקבל תרגילים שונים על מנת להביא אותו לריפוי אמיתי ועמוק.

יעילות הטיפול והשפעתו קשורות קשר הדוק לרמת הפתיחות של המטופל ולשיתוף מצד המטופל על תחושותיו וצרכיו. אנקה מבררת עם המטופל על בדיקות דם, המוגלובין וכו'. שלעיתים המטופל ערך טרם הטיפול.

לכן, חשוב ביותר שהמטופל יתחבר למטפל, יסמוך עליו ייתן בו אימון, ככל שהמטופל ישתף ביותר מידע, כך האבחון יהיה מדויק יותר

מוזמנים לתאם מפגש וליצור קשר עם אנקה באמצעות אתר פייסבוק בכתובת:
http://www.facebook.com//ancagrin

אנקה גרינברג
אנקה גרינברג

בדוק גם

ליאן סלע מנכ"לית מכון אדלר: "הבית הפך למעוז המרכזי שלנו"

מכון אדלר ערך סקר על מצב המשפחה הישראלית בשנת 2021 ועל השפעותיו של וירוס הקורונה …