מבזקים
דף הבית / חדשות / בעקבות משבר הקורונה: שרת התפוצות עומר ינקלביץ' נפגשה עם בעלי עסקים חרדים

בעקבות משבר הקורונה: שרת התפוצות עומר ינקלביץ' נפגשה עם בעלי עסקים חרדים

קבוצת בעלי עסקים ומפיקים חרדים נפגשו עם השרה החרדית עומר ינקלביץ' לשמוע את מצוקת השטח שעבר על תושבי בני ברק. את הדברים שעלו מהמפגש תעלה השרה תעלה בישיבת הממשלה את תובנות המפגש ותציג התוכנית לשרים ולמשרדי הממשלה הרלוונטיים

שמואל אזואלוס | י"א בכסלו תשפ"א | יום שישי 27 בנובמבר 2020 | מערכת ישראל ניוז

במפגש שנערך אמש (ה') אמרה השרה: "מסכמת ערב חשוב מאוד עם בעלי עסקים ומפיקים בציבור החרדי, אשר העלו סוגיות מאוד מורכבות עימם הם מתמודדים לנוכח משבר הקורונה. צריך להבין שלציבור החרדי יש צרכים שונים ומאפיינים שונים ולכן צריך לדעת גם לסייע להם בהתאם.

עם פרוץ הקורונה, פניתי לשר הביטחון ורה"מ החליפי בני גנץ וביחד פעלנו כדי שהציבור החרדי יקבל את היחס המתאים ויקבל סיוע בתחומים רבים.

הזדעזעתי לשמוע על תופעות מכוערות של שיימינג כלפי בעלי עסקים חרדים מצד בעלי עסקים מחוץ לעיר. שמעתי על בעלי עסקים שמחרימים את בעלי העסקים בבני ברק וגורמים להם נזק כלכלי. בלתי נתפס לשמוע על תופעות כאלו בשנת 2020.

בעלי העסקים בבני ברק מתמודדים עם אתגרים מאוד מורכבים בתקופה זו. למרות זאת, מרגש לראות כיצד הם נלחמים על העסקים שלהם, למרות כל הקשיים! ביצירתיות, בנחישות ובהמון אמונה הם ממשיכים לפעול כדי לקיים את המשפחה ולשמור על העסק. הם מעוררים השראה.

אני אעשה כל שביכולתי כדי לסייע להם, גם אם צריך לפנות לשר הבריאות, לקבינט הקורונה. אני כאן איתכם, אני כאן בשבילכם. אנחנו ביחד בסיפור הזה, לא נשאיר אתכם לבד".

מאחר המפגש מנדי קוריץ, בעלים של קוריץ מערכות וחבר באיגוד בעלי העסקים בבני ברק: "אני מודה מאוד לשרה שהגיעה לכאן. אני מקווה שתשמשי לנו כקול בממשלה ושתפעלי למען בעלי העסקים".

באדיבות המצלם
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

בדוק גם

קורונה

משרד הבריאות ושקר המספרים הגדול

בתחקיר שערך כתבנו רן לוי נמצא כי ככל הנראה נתוני הקורונה שנמסרים ממשרד הבריאות לציבור …