מבזקים
דף הבית / חדשות / רבה הראשי של באר שבע הרב יהודה דרעי לאחר שהתחסן: "כשמקבלים מתנה משמים אומרים תודה" • צפו

רבה הראשי של באר שבע הרב יהודה דרעי לאחר שהתחסן: "כשמקבלים מתנה משמים אומרים תודה" • צפו

הרב יהודה דרעי רבה הראשי של באר שבע הגיע לקופת החולים כללית בבאר שבע להתחסן כנגד הקורונה: "אין שום חשש להתחסן"

אהרון גיאת | ז' בטבת תשפ"א | יום שלישי 22 בדצמבר 2020 | מערכת ישראל ניוז

בשעות הבוקר הגיע רבה הראשי של באר שבע הרב יהודה דרעי למוקד החיסונים בקופת חולים כללית בעיר על מנת להתחסן נגד הקורונה. את הרב ליוו מנהלת מחוז דרום בשירותי בריאות כללית גב' חדווה אמונה והרב שילה כרדי מנהל המגזר החרדי במחוז

הרב יהודה דרעי אמר לאחר קבלת החיסון: "כשנותנים לי מתנה משמים אני אומר תודה ולוקח, הקב"ה עשה אתנו חסד אחרי מגפה קשה ביותר שהייתה במאה השנים האחרונות, שהסתבר שהיא הייתה מגפה קצרה ביותר אודות לחיסון שהומצא על ידי גדולי וטובי הרופאים המומחים בעולם, וגם קיבל את ברכתם של כל גדולי ישראל, לכן אין שום חשש להתחסן, אני קורא לכל תושבי באר שבע, אין לכם מה לחשוש, בואו להתחסן, למענכם, למען המשפחה ולמען החברה.
המועצה הדתית הוציאה את תפילת נשמת כל חי שתחולק בקופות החולים, להודות על המתנה שקיבלנו, ומתנה צריך לקחת."

גב' חדווה אמונה מנהלת מחוז דרום בשירותי בריאות כללית הודתה לרב הראשי שהגיע להוות דוגמא ומופת לתושבי העיר והמחוז כולו, ואני מצטרפת לקריאתו של הרב וקוראת לכל התושבים גשו להתחסן, החיסון בטוח ועבר את אישורם של כל גורמי הרפואה.

הרב שילה כרדי מנהל המגזר החרדי בשירותי בריאות כללית מחוז דרום הודה אף הוא לרב הראשי על הדוגמא והקריאה לתושבי העיר לבוא ולהתחסן, כמו כן הודה לרב הראשי על הפצת תפילת נשמת כל חי להודאה לקב"ה על קבלת החיסון.

 

באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

בדוק גם

קורונה

משרד הבריאות ושקר המספרים הגדול

בתחקיר שערך כתבנו רן לוי נמצא כי ככל הנראה נתוני הקורונה שנמסרים ממשרד הבריאות לציבור …