מבזקים
דף הבית / חדשות / בכירי רבני חב"ד וגור באו להתחסן יחד ויצאו בקריאה משותפת: "צריך להתחסן"

בכירי רבני חב"ד וגור באו להתחסן יחד ויצאו בקריאה משותפת: "צריך להתחסן"

מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא? רבני הקהילות של חב"ד וגור הגיעו יחד למוקד החיסונים של הכללית והביעו את דעתם על חשיבות ההתחסנות של כולם

יעל כהן | ז' בטבת תשפ"א | יום שלישי 22 בדצמבר 2020 | מערכת ישראל ניוז

מבצע החיסונים הארצי נמשך. עוד ועוד רבני קהילות ומורי הוראה מכובדים מכל רחבי הארץ פונים למוקדי החיסון, על מנת להיות בטוחים מפני נגיף הקורונה.

היום בשעות הצהריים הגיעו למוקד החיסונים של שירותי בריאות כללית באשדוד הגרי"י ירוסלבסקי מזכיר בית דין רבני חב"ד ורבה של קהילת חב"ד בקרית מלאכי יחד עם הגר"ד גרוס רבה של קהילת גור באשדוד ומחשובי רבני חסידות גור.

הרבנים החשובים התקבלו במקום על ידי מנהל מגזר החרדי במחוז מרכז הרב אברהם וייס יחד עם נציג כללית בקרית מלאכי מישל טפירו. הרב וייס הציג בפניהם את היקף מערך החיסונים של הכללית שמובילה את מבצע החיסונים הארצי עם פריסה רחבה ביותר של מוקדי חיסון על מנת לחסן במהירות רבה את כלל מבוטחי הכללית.

במענה לשאלת הרב וייס אמר הגר"ד גרוס ש"רצוי לכל אחד להיות בטוח ולהתחסן. אדם עושה השתדלות וזאת ההשתדלות שאנחנו עושים. הקדוש ברוך הוא שומר עלינו." גם הגרי"י ירוסלבסקי הצטרף לדבריו של הגר"ד גרוס ואמר שזאת מצווה ללכת ולהתחסן: "צריך לעשות את זה. זה עניין של ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

לדברי הרב אברהם וייס מנהל המגזר החרדי במחוז מרכז של הכללית: "מבצע החיסונים הארצי מתנהל בצורה מופתית. מוקדי החיסון של הכללית כולה ומחוז מרכז בפרט ערוכים לקליטת המוני המתחסנים. אנו מייחסים חשיבות רבה לעובדה שרבני הקהילות רואים לנכון לצאת בהצהרה על חשיבות ההתחסנות ואף לשמש דוגמה לרבים ולהיות מראשוני המתחסנים".

באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

12

בדוק גם

קורונה

משרד הבריאות ושקר המספרים הגדול

בתחקיר שערך כתבנו רן לוי נמצא כי ככל הנראה נתוני הקורונה שנמסרים ממשרד הבריאות לציבור …