מבזקים

אנשים עם צרכים מיוחדים השתתפו במירוץ שדרות-שער הנגב

תוכן עניינים

לראשונה השתתפו במרוץ שדרות שער הנגב המסורתי קבוצת רצים המורכבת מספורטאים עם צרכים מיוחדים. עשרות חניכי ומתנדבי תכנית אור כוכבים, רצו יחד עם מנהלי העמותה ועם מאות משתתפים הפוקדים את המרוץ מידי שנה. ראש העיר שדרות, אלון דוידי: "כבוד הוא לנו לארח את הקבוצה המופלאה הזו במרוץ השנתי. החברה האלה הם דוגמה ומופת שמראים שאין דבר העומד בפני הרצון"

אהרון קלפה | כ"ד בתמוז תשפ"א | יום ראשון 4 ביולי 2021 | מערכת ישראל ניוז

רצים עם כוכבים: ביום חמישי האחרון (1 ביולי) הוזנק מרוץ מרוץ Light Run שדרות שער הנגב. השנה המרוץ אירח קבוצת ריצה מרגשת במיוחד של אנשים עם צרכים מיוחדים בהובלת עמותת "מאירים". למעשה זו הפעם הראשונה שקבוצת הריצה של תכנית "אור כוכבים" תצא למרוץ רשמי, ולא נראה שזו הולכת להיות הפעם האחרונה לאור ההתרגשות שנרשמת מהמשתתפים העתידיים.


באדיבות יוצר אור

המרוץ התקיים בפעם השלישית, זאת לאחר שבשנה שעברה הוא בוטל בעקבות מגיפת הקורונה. המרוץ יכלול מקצים למרחקים: 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2 ק"מ – זינוקים החל מהשעה 19:00. קבוצת הריצה מאור כוכבים השתתפה במקצה העממי בן 2 ק"מ.

תכנית "אור כוכבים" כוללת מאות חניכים, ילדים, נערים ובוגרים בעלי מוגבלויות שונות וצרכים מיוחדים. הפעילות מובלת על ידי צוות עמותת "מאירים" ועל ידי מאות בני נוער המתנדבים בפעילויות השונות לאורך השנה. מטרת התכנית היא הגעה לכמה שיותר ילדים בעלי צרכים מיוחדים באזור הפריפריה הדרומית, ולסייע להם ולמשפחותיהם במגוון דרכים ופעילויות לאורך השנה.

יזהר נבון, מנכ"ל עמותת מאירים, שבעצמו רץ יחד עם הקבוצה: "אלו הרגעים המרגשים של התכנית. היה מרגש לראות את החברה רצים יחד, ואני התרגשתי באופן אישי מהמאורע. מודה לעיריית שדרות על שיתוף הפעולה והנכונות להעלאת המודעות לנושא הכלכך חשוב הזה"

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: