מבזקים

ד"ר רוברט מאלון ממציא ה-mRNA: "ירצחו אותי אם אספר את האמת"

תוכן עניינים

הלם: אחד המדענים הבכירים בעולם, ד"ר רוברט מאלון חושש לחייו ומפחד שיתנקשו בו במידה ויגלה את מה שהוא חושב על שיטות השימוש כיום בחיסון הmRNA שהוא פיתח: "עיתונאי בכיר הזהיר אותי שאני חייב אבטחה" 

רון אטיאס | י"ח באב תשפ"א | יום שלישי 27 ביולי 2021 | מערכת ישראל ניוז

רוברט מאלון ממציא טכנולוגיית ה- mRNA המשמשת כיום בחיסוני ה-COVID-19 אומר כי נאמר לו כי הוא עלול להירצח אם ישאל שאלות לגבי האתיקה של השקת החיסון בלי לכאורה ליידע את הציבור על סיכונים אפשריים.

רוברט מאלון
רוברט מאלון – פוסט ששיתף בטוויטר


ציוץ שהעלה ד"ר רוברט מאלון בטוויטר: "אני נמצא בסיכון להתנקש בחיי"

באתר 'הבראו-ניוז' נכתב כי המדען הקליני והחוקר ד"ר רוברט מאלון הודה בדברים המדאיגים והקשים ביום ראשון 18/7 בחשבון הטוויטר שלו בטענה כי "עיתונאי מנוסה" אמר לו שחייו בסכנה בגלל דיבור פומבי על הסיכונים הכרוכים בנטילת ה-mRNA. "אז, אני מקווה שמדובר בהיפרבולה ותגובת יתר, אבל אמש עיתונאי מנוסה אמר לי שאני צריך לקבל אבטחה כי אני בסיכון להתנקש בחיי", כתב מאלון. "אני לא יודע אפילו איך להתחיל לחשוב על זה. אני פשוט בן המעמד הבינוני. מהיכן אממן אבטחה"?

החששות של מאלון אינם בלתי מוצדקות. כמה מדענים ואנשים שקשורים למחקר או אקטיביזם של COVID-19  מתו באופן מסתורי בשנה האחרונה.

 

ד"ר רוברט מאלון מתריע נגד השימוש 

מאלון עלה לכותרון לאחר שדיבר בתוכניות כ"טאקר קרלסון הלילה" במטרה להתריע על מאמצי חיסון בכפייה מצד ממשלות, במיוחד כאשר תועדו תגובות שליליות מטיפול ב-mRNA.

"אחת החששות שלי היא שהממשלה לא שקופה איתנו לגבי סיכונים אלה. וכך, אני בדעה כי לאנשים יש את הזכות להחליט אם לקבל חיסונים או לא, במיוחד מכיוון שמדובר בחיסונים ניסיוניים", אמר ד"ר מאלון לקרלסון , בחודש שעבר וציין כי החיסונים נמצאים תחת אישור לשימוש חירום ועדיין לא אושר רשמית על ידי ה- FDA.

"זו זכות בסיסית שקשורה לאתיקה מחקרית קלינית", אמר. "וכך, הדאגה שלי היא שאני יודע שיש סיכונים. אך אין לנו גישה לנתונים, והנתונים לא נבדקו בקפדנות כדי שנוכל להעריך במדויק את הסיכונים הללו. ולכן אין לנו באמת את המידע הדרוש לנו כדי לקבל החלטה סבירה".

רוברט מאלון
רוברט מאלון – ממציא בדיקת mRNA


ד"ר רוברט מאלון. צילום: רויטרס

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: