מבזקים

תאונת דרכים קשה בכביש 89 סמוך לחורפיש הוכרז אר"ן

הרוגים ופצועים בתאונת דרכים בין אוטובוס לרכב פרטי בכביש 89 ביציאה מחורפיש. כוחות הצלה רבים מאוד הגיעו למקום לאחר שהוכרז אירוע רב נפגעים

אהרון קלפה | כ"ג בתשרי תשפ"ב | יום רביעי 29 בספטמבר 2021 | מערכת ישראל ניוז

חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותם של 4 מנוסעי הרכב, בהם: אישה בת 35, נער כבן 15, נער בן 12 וילדה בת 5. שלושה פצועים נוספים במצב קשה, מהם נהג הרכב ו- 2 מנוסעי האוטובוס וכ-30 פצועים במצב קל מהאוטובוס פונו לבתי החולים בניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים של מד"א.


צילום: איחוד הצלה


צילום: כב"ה צפון


צילום: כב"ה צפון

כוחות משטרה רבים הגיעו לזירה וסייעו בחילוץ יחד עם כוללת כיבוי. בוחני תנועה הגיעו לזירה והחלו בחקירת התאונה. עדיין לא ברור בשלב זה מה גרם לתאונה.

חובשי איחוד הצלה (שמתנדבים לסייע גם בחדרי מיון – חובשי מלר"ד) הונחו לתגבר את חדרי המיון בבתי חולים זיו בצפת, במרכז הרפואי לגליל בנהריה, ובבית החולים רמב"ם בחיפה אליהם פונו הפצועים מהתאונה.

אושרי אליהו ראש סניף איחוד הצלה במעלות מסר: "בסיוע חובשים נוספים וצוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו בזירה סיוע ל-52 נפגעים, במצב בינוני קשה וקל. כמו כן למרבה הצער נקבע מותם של נהג האוטובוס ושל ארבעה מנוסעי המונית, גברת כבת 35, נער כבן 15, נער בן 12 וילדה כבת 5".

דניאל מלכה סגן ראש סניף איחוד הצלה במעלות סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס שהתהפך על צדו, מונית, ורכב מסחרי. צוותי חוסן – היחידה לעזרה ראשונה נפשית פעלו אף הם בזירה והעניקו סיוע למספר נפגעי חרדה מהאוטובוס שהתהפך ועוברי אורח שנתקלו בזירה הקשה".

בדוק גם

ארגון השומרים הגיע לאשדוד: התושבים הצביעו ברגלים

הסוף לפלילים בשכונות החרדים באשדוד? יתכן שכן. שעתיים וחצי לאחר צאת השבת, הגיעו לכינוס היסוד …