מבזקים

שוטרים למען הקהילה באילת: אוכל, ניקיון ושיפוץ

תוכן עניינים

מחווה מרגשת: שוטרי משטרת מרחב אילת תרמו אלפי שקלים ונרתמו לניקיון יסודי, לאחר שנחרדו לגלות את מצבו הרעוע של בית בו מתגוררת משפחה עם ילדים

יהודית רימון | י"ד בניסן תשפ"ב | יום שני 13 ביוני 2022 | מערכת ישראל ניוז

ביום שישי האחרון התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות קטינים השוהים בגפם בבית ללא השגחת מבוגר. שוטרי הסיור שהוזעקו למקום ביקשו לוודא מצבם של הילדים (3,9,15). בהגעתם נחרדו לגלות את מצבו של הבית. משהבינו כי הבית אינו ראוי למגורי אדם, שיתפו את חבריהם למשמרת במראות המחרידים.

שוטרים למען הקהילה: מחווה מרגשת של שוטרי משטרת אילת | צילום: דוברות המשטרה

האירוע דווח לתפוצת סגל הפיקוד של משטרת אילת ותוך דקות ספורות, נאספו אלפי שקלים לטובת רכישת מוצרי מזון ואמצעי ניקיון ושיפוץ. במקביל לתרומות, ללא כל בקשה, הגיעו לבית המשפחה עשרה שוטרים מצוידים באוכל ואמצעי ניקוי ושיפוץ. וכך, זמן קצר לפני כניסת השבת, צוות השוטרים, יחד עם מתנדב ובת זוגו של אחד מהם, ניקו, סידרו, סיידו, מילאו את המקרר והפכו את הבית המוזנח לראוי למגוריהם של הילדים הקטנים שנמצאו בו.

ממשטרת מרחב אילת נמסר: "בהיחשפם לתמונות הקשות ולמראות המחרידים של ילדים קטנים החיים בסביבה המסכנת בריאותם, ללא כל בקשה מיוחדת נרתמו שוטרים ותרמו מכיסם אלפי שקלים. בהחלטה שקיבלו על דעת עצמם, הגיעו שוטרים למקום ונרתמו למלאכת ניקיון ושיפוץ נרחבת על חשבון זמנם הפרטי, אשר אמור היה להיות מוקדש לבני משפחותיהם.

פעילות ערכית זו, ללא כל תכנון מקדים, מוכיחה את הקשר של השוטרים לקהילה בה הם חיים, ואשר מבצעים תפקידם מתוך תחושת שליחות ורצון עז לסייע ולעזור לחלש".

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: