מבזקים

כתב אישום לנתין זר שתקף גבר שבילה בפאב באילת

תוכן עניינים

כתב אישום לנתין זר שתקף גבר אחר בפאב חברים טובים באילת – צפו בתיעוד התקיפה האלימה כפי שתועדה במצלמות האבטחה

יהודית רימון | י"ד בסיוון תשפ"ב | יום שני 13 ביוני 2022 | מערכת ישראל ניוז

לפני כשבוע וחצי סגרה המשטרה בצו מנהלי את פאב חברים טובים באילת, למשך 10 ימים לאחר שנמצא כי בעלי המקום לא דיווחו למשטרה אודות אירוע אלימות חמור שהייתה במקום וכי בית העסק מנוהל ללא רישיון בניגוד לחוק ותוך סיכון שלומם וביטחונם של המבלים בו.

שוטרי הסיור של משטרת מרחב אילת הוזעקו בתאריך 2.6.22 לפאב חברים טובים הממוקם בשכונה ותיקה בעיר, בעקבות דיווח ממד"א על פצוע (נתין זר בשנות השלושים לחייו) שפונה מהמקום לטיפול רפואי בבית חולים יוספטל כשהכרתו מעורפלת בשל חבלות שנגרמו לו כתוצאה משימוש בחפץ חד.

מחקירת האירוע עולה כי בעקבות ויכוח שהחל סביב רצונו של הקורבן להחליף את המוזיקה שהושמעה במקום. החשוד סירב להחליף את המוזיקה והשליך את הטלפון הנייד שברשותו לכיוון השולחן בו ישב הקורבן, בעקבות כך קם הקורבן וניגש לשולחנו של החשוד תוך שהוא מתקרב אליו. בו בעת קם החשוד משולחנו, נטל בקבוק זכוכית שהיה מונח על שולחנו, והטיח אותו בעוצמה על ראשו של הקורבן. החשוד לא הסתפק בכך, והחל דוקר את הקורבן, באמצעות הבקבוק השבור, בכל חלקי גופו, בין היתר בצווארו ובחזהו, והטיל אותו על הרצפה. בשארית כוחותיו כשהוא מתבסס בדמו ניסה הקורבן לחמוק מהחשוד, אשר למרות זאת לא חדל ממעשיו והמשיך להכותו. כתוצאה מכך גרם לו לפציעות בצווארו וחזהו והוא נזקק לתפרים.

מיד לאחר מכן נמלט החשוד מהמקום עד אשר אותר על ידי כוחות משטרת אילת יומיים לאחר האירוע.
עוד עלה מהחקירה כי הפאב נוהל ללא רישיון עסק ובניגוד לחוק וכי בעל העסק לא דיווח אודות האירוע החמור שהתרחש בו אף על פי כי ידע שמחויב לכך על פי החוק.

עוד באותו היום, זומן בעל העסק לשימוע מנהלי שנערך על ידי קצין האבטחה ורישוי במשטרת מרחב אילת – רב פקד איתי לאור, בתומו הוחלט על סגירת בית העסק למשך עשרה ימים.

אתמול, 12.6.22 עם סיום החקירה, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל, שלוחת אילת, כתב אישום כנגד החשוד.

עו"ד ליטל סגל מלכה, תובעת פלילית שלוחת תביעות אילת: ״הנאשם הטיח על ראשו של הקורבן בקבוק זכוכית כשהוא יודע שקיים פוטנציאל ממשי לפגיעה חמורה בגופו והמשיך להכותו גם כאשר הבחין בו מוטל על הרצפה ומתבוסס בדמו. בתום איסוף הראיות, הוגשו כנגד הנאשם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, בעבירת פציעה כשהעבריין מזויין".

מהמשטרה נמסר: ״בעקבות האירוע החמור, נפתחו במקביל שני תיקי חקירה: האחד כנגד התוקף, במסגרתו הוגש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו, והשני כנגד בעל העסק שפעל בניגוד לחוק כשהפעיל את העסק ללא רישיון ולא דיווח למשטרה אודות האירוע, בכך לא השגיח ולא דאג לשלומם של באי העסק. עם סיום החקירה המתנהלת נגדו, תיבחן העמדתו לדין בגין עבירת ניהול עסק ללא רישיון. נמשיך לפעול ביד חזקה כנגד מפרי החוק ומיצוי הדין עימם״.

תיעוד התקיפה האלימה כפי שתועדה במצלמות האבטחה בבית העסק

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: