מבזקים

הסתדרות הרופאים הכריזה שביתת מחאה ליומיים

תוכן עניינים

הסתדרות הרופאים הכריזה על שביתת מחאה שתחל היום, חמישי החל מהשעה 7:00 בבוקר ותימשך עד מחר בשעה 13:00. שירותים רפואיים בודדים ימשיכו לפעול. גם במהלך השביתה: שירות רופאים און ליין זמין עבורכם

רון אטיאס | י"ז בסיוון תשפ"ב | יום חמישי 16 ביוני 2022 | מערכת ישראל ניוז

הסתדרות הרופאים הכריזה על שביתה שתחל היום, חמישי, 16 ביוני 2022 בשעה 7 בבוקר ותסתיים ב־13:00 מחר ביום שישי. הסיבה לשביתה היא האירוע האלימות החמור במרפאת כללית בבאר יעקב.

השביתה תכלול את כל בתי החולים הציבוריים בישראל עד השעה 13:00 ואת כל מרפאות הקהילה עד השעה 12:00 ביום שישי. אם נקבעו לכם תורים לביקורים או לטיפולים אצל רופאים, מלבד אלה שמצוינים למטה, הם יידחו למועד אחר.

השירותים הבאים יתנהלו כמדי יום: מכוני גסטרו, טיפולי יום, טיפולים אונקולוגיים, סקירת מערכות מאוחרות לנשים בהיריון, טיפולי IVF.

במסגרת השביתה ישבתו גם הרופאים העובדים בלשכות הבריאות, רופאים בבתי הספר, רופאים העובדים במשרדי ממשלה ובמוסדות רפואיים אחרים וגם רופאים הממלאים תפקידים אדמיניסטרטיביים.

מרפאות תורניות של כללית פועלות במחוזי הארץ. בנוסף, שירותי רופאי משפחה, רופאי ילדים ורופאי עור און ליין ימשיכו לפעול כרגיל גם במהלך השביתה.

שירות רופאי עור און ליין פועל מ־8:00 בבוקר ועד חצות וביום שישי מ־8:00 עד 12:00 בצוהריים.

גם שירות Tyto (ילדים ומשפחה) יפעל כרגיל בשעות 8:00 עד חצות. גם שירות Tyto (ילדים ומשפחה) יפעל כרגיל בשעות 8:00 עד חצות. תוכלו לקבל מידע עדכני במוקד 2700*

בתמונה: שביתת הרופאים | צילום: דוברות משרד הבריאות

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: