מבזקים

חושבים על וילון-זכוכית? תכירו את המומחה ספרטק שוניה מחברת 'נוף זכוכית'

תוכן עניינים
המומחה: ספרטק שוניה מחברת נוף זכוכית

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי דירות מבינים שניתן לשפר את איכות החיים של בני המשפחה בדירה ע"י פעולה די פשוטה. סגירת המרפסת והפיכתה לחלל סגור שאותו ניתן למזג ולרהט כמו כל חדר אחר בבית. לסגירת מרפסת ישנם כמה אפשרויות כאשר המובילה בין כולם בשנתיים האחרונות נקראת "סגירת מרפסת זכוכית" או בשמה הקצר יותר "וילון זכוכית" אפשרות זאת מאפשרת לבעלי דירות לסגור בצורה הרמטית את המרפסת בעזרת זכוכיות הזזה מתקפלות (סגירת מרפסת זכוכית) ולשמור על הנוף בצורה מלאה גם כאשר המערכת סגורה. על מנת לקבל פרטים על מערכת הזכוכיות המדוברת פניתי לאחד מהשמות והמומחים הגדולים בארץ לעבודות זכוכית ואלומיניום "ספרטק שוניה" הבעלים של נוף- זכוכית חברה העוסקת בסגירת מרפסות באמצעות זכוכיות.

ספרטק שוניה, נוף זכוכית
המומחה לסגירת מרפסות: ספרטק שוניה מחברת נוף זכוכית

קצת רקע על ספרטק שוניה מחברת נוף-זכוכית

ספרטק שוניה יהודי בן 38 למד הנדסת בניין באוניברסיטת אריאל, איש משפחה עם מעל 10 שנות ניסיון בתחום הזכוכיות והאלומיניום ומעל 15 שנה בתחום הבניה קלה ספרטק ניהל פרויקטים גדולים בתחום האלומיניום והזכוכיות עבור קבלנים, יזמי נדל"ן וחברות ובשנים האחרונות החליט לרכז את מלוא תשומת ליבו ולהתמקצע בסגירת מרפסות באמצעות זכוכיות מתקפלות. 

סגירת מרפסת זכוכית: בסרטון זה ניתן להתרשם מהקלות שבה ניתן לסגור ולפתוח את וילון הזכוכית.

מדוע בחרת למקד את העסק שלך בסגירת מרפסות ע"י זכוכיות מתקפלות?

ראשית כל אני אומן בנשמה ובתחום של הבניה הקלה ואלומיניום התחברתי מאוד לנושא של הפיכת המרפסת של הלקוחות שלי ליצירת אומנות וההוקרה והתודות שאני מקבל לאחר סיום העבודה גרמו לי לבחור להתמקצע בסגירת מרפסות. לכל בעל מרפסת כיום יש צורך לסגור את המרפסת ולנצל את החלל שלה בכל עונות השנה ובכל שעה ביום. ואני מאפשר להם את זה ומבצע זאת ברמה הגבוהה ביותר ותוך כדי שומר להם על נוף פנורמי מושלם מהמרפסת כלפי חוץ. 

שנית מדובר על אחד התחומים הלוהטים בשוק כיום הביקוש לסגירת מרפסות עם זכוכיות מתקפלות עולה על ההיצע אנחנו מוצפים בעבודה והביקוש בכל חודש רק גדל וגדל.

בנוסף אני מאמין שכל הידע והניסיון שרכשתי במהלך השנים (מעל 15 שנים בתחום הבניה הקלה) מאפשרים לי להפוך לאיש המקצוע מהטובים ביותר בתחום ותוך כדי גם להנות מהעבודה ולשפר לאנשים את איכות החיים.

סגירת מרפסת זכוכית
סגירת מרפסת זכוכית. סגירה הרמטית של המרפסת

וילון זכוכית או זכוכיות מתקפלות?! מהו השם של המוצר הזה?

זאת באמת שאלת השאלות, יש מספר שמות למוצר הזה כאשר הנפוצים הם: וילון זכוכית, זכוכיות מתקפלות למרפסת, זכוכיות פנורמיקה למרפסת וסגירת אקווריום למרפסת. כל השמות האלה מדברים על אותו מוצר. מערכת זכוכיות מתקפלות המאפשרות סגירה של המרפסת ללא הפרעה לנוף.

וילון זכוכית למרפסת
מרפסת סגורה עם זכוכיות מתקפלות שומרת על נוף מלא

מהן הבעיות שוילון הזכוכית פותר?

כל בעל מרפסת מכיר את הבעיה והתסכול של תחזוקת המרפסת והניצול שלה, מצד אחד יש לך חלל נוסף שאליו ניתן לצאת לנשום אוויר ולהביט בנוף ומצד שני לא ניתן להשתמש בחלל הזה בכל יום או שעה מהסיבות הנ"ל:

 • שמש יוקדת, ומסנוורת פוגעת בריהוט
 • רוחות עזות, שלא מאפשרות לשבת בחוץ פוגעות בציוד וצמחייה
 • קור שמלווה ברוחות מונע את הישיבה במרפסת
 • גשמים מרטיבים את החלל ומונעים מאיתנו לצאת למרפסת
 • חרקים, יתושים וזבובים שזאת בכלל מכת מדינה שמונעת את ההנאה מישיבה ואכילה במרפסת
 • אבק, אחת הבעיות המתסכלות באזורים מדבריים 

את כל הבעיות האלה "וילון הזכוכית" פותר. את בעיית השמש ניתן לפתור בעזרת וילון שאנו מתקינים על הזכוכיות אשר מונע מקרני השמש להיכנס למרפסת מבעד לזכוכית ושומר על צל בכל שעות היום.

וילון זכוכית
וילון זכוכית במצב פתוח. כל הזכוכיות נאספות לצד המרפסת.

למה לדעתך סגירת מרפסת זכוכית כל כך נפוצה כיום? 

כמו שאמרתי וילון הזכוכית נפוץ ומבוקש כל כך בישראל מכיוון שהוא מאפשר להפוך את המרפסת לחלל פרימיום ממוזג שאותו ניתן למזג ולרהט כמו כל חדר אחר בבית, וגם בעיקר בגלל שוילון הזכוכית מאפשר שמירה על נוף מלא גם כאשר המרפסת סגורה. מרפסות רבות בארץ מתהדרות בנוף מרהיב של ים או פארק ירוק שאותו הן רוצות לשמר. "סגירת מרפסת זכוכית" עם וילון-זכוכית מאפשרת לבעלי הדירה להנות מנוף מלא גם בסירה של המערכת וגם בפתיחה שלה. יש לזה ערך עצום עבור מרפסות עם נוף.

אמרת שסגירת מרפסת עם זכוכיות מעלה את ערך הנכס, האמנם?

ידוע לנו גם כי דירות אשר סגרו את המרפסת שלהם עם "וילון-זכוכית" העלו את ערך הנכס והאטרקטיביות של הנכס שלהם אל מול נכסים דומים באזור, זה די הגיוני מכיוון שלאותה דירה נוסף כעת חלל ממוזג וסגור שאותו אפשר לנצל כמו חדר נוסף בבית. דבר זה מחזק אצל בעלי דירות רבים את ההבנה שסגירת מרפסת היא למעשה גם השקעה שמשדרגת את ערך הנכס.

וילון זכוכית
וילון הזכוכית מאפשר סגירה הרמטית של המרפסת

ספר לי בבקשה, כיצד 'נוף-זכוכית' מבדלת את עצמה משאר הקבלנים בתחום

שאלה מצוינת שאשמח לענות עליה, כיום כל מתקין או קבלן אלומיניום שרואה שיש דרישה גבוהה למוצר והיצע נמוך נכנס לתחום למרות שלחלק גדול מהם אין את הידע המקצועי המתאים והם הגיעו לתחום מתחומים מקבילים הם מציגים את עצמם כאנשי מקצוע לסגירת מרפסות. מדובר באסון לבעלי הדירות מכיוון שהנזק שיכול להגרם מהתקנה לא מקצועית הוא לא הפיך! תאר לעצמך שהתקנה לא מקצועית של "חאפר" תתפרק תוך כדי סופה או רוח חזקה ותיפול לרחוב במקרה הטוב או ראש של עובר אורח במקרה הרע. 

אני מקבל מידי פעם פניות מלקוחות שהותקנו אצלם מערכות זכוכית והם מבקשים מימני להגיע ולסדר את המערכת שהותקנה בצורה לא מקצועית או כאלה שהמערכת לא מתאימה למרפסת מבחינה בטיחותית בגלל שהיא לא עמידה לרוחות עזות. סגירת מרפסת זכוכית היא עבודה לצוות מקצועי אל תתפשרו פחות.

 • ניסיון של מעל 100 מרפסות בארץ

לעומת זאת לי ולצוות שלי יש ניסיון של מעל 10 שנים בעבודות אלומיניום והתקנת מערכות זכוכית. 

 • המוצר שלנו הוא מהמתקדמים כיום לסגירת מרפסת

אנו כיום עובדים עם 2 המערכות המתקדמות בשוק לסגירת מרפסות. מערכת "טופ" שמיועדת לקומות גבוהות ועמידה בצורה מושלמת נגד רוחות עזות וסופות, ומערכת "קומפורט" היותר זולה ומיועדת למרפסות בקומות נמוכות יותר באזורים ללא רוחות עזות.

 • רמת גימור גבוהה בהתקנת וילון זכוכית

אנחנו שומרים על רמת גימור גבוהה מעל כל המתחרים ללא חריצים בין התקרה והמעקה למסילות האלומיניום ואיטום של 100% מפני מים, רוחות ואבק. בנוסף כאשר אנחנו מסיימים את העבודה אנחנו משאירים את המרפסת נקייה ואת החלונות מצוחצחים. התוצאה לבסוף לא פחות ממושלמת.

 • 10 שנות אחריות על מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת

אנו מעניקים 10 שנות אחריות על מערכות הזכוכית שלנו. שימו לב ! רבים מאנשי המקצוע הקיימים בשוק כיום לא ישרדו את השנים הקרובות וזאת אומרת שגם אם קיבלתם אחריות של 10 שנים מקבלן התקנות מתחיל לא יהיה לכם למי לפנות ברגע האמת כי ככל הנראה העסק יסגור את הפעילות שלו.

 

 • שירות מעל הכל

הלקוחות שלנו הם השגרירים שלנו כל לקוח מקבל ייעוץ מקצועי ושירות ברמה גבוהה וזאת מתוך רצון לתת ללקוחות את הטוב ביותר עבור הכסף שלהם. ולהגשים עבורם את החלום של להפוך את המרפסת שלהם לחלל ממוזג.

מחיר סגירת מרפסת עם וילון זכוכית

המחיר של סגירת מרפסת זכוכית עם זכוכיות הזזה מתקפלות נע בין טווח של 1,400 שח למ"ר ומגיע עד 1,700 שח למ"ר ההבדל במחיר לרוב מתיחס לסוג המערכת ועובי הזכוכית. על מנת לחשב את המ"ר של המרפסת יש למדוד את אורך המרפסת ולהכפיל בגובה הרצוי של הזכוכית מהמעקה לתקרה או מהרצפה לתקרה.

לסיכום

סגירת המרפסת עם זכוכיות מתקפלות היא תופעה מתגברת אשר תופסת תאוצה בישראל וזאת מכיוון שהיא מעניקה ערך גבוהה לבעלי הדירות ומאפשרת להם להפוך את המרפסת לחלל ממוזג אותו ניתן לנצל בכל ימות השנה. בבואכם לבחור קבלן ומערכת לסגירת המרפסת יש לשים לב לניסיון ולמוניטין של הקבלן ולהתאמה של המערכת לגובה הדירה ולרוחות עזות.

האם ישנן תשתיות קבועות החוסמות את הנוף הפנורמי ?

לא, אין שום תשתית החוסמת את הנוף הנשקף מהמרפסת.

האם יש צורך בבקשת היתר לסגירת מרפסת?

כן, על פי החוק יש צורך בהתר לסגירת מרפסת, אבל ככל שאנו יודעים כאשר משתמשים בסגירת מרפסת זכוכית אין עקיפה בנושא.

מה הגובה של הזכוכיות שבהן ניתן להשתמש?

לרוב אנו מבצעים סגירות סטנדרטיות המותקנות בין המעקה לתקרה, אבל במקרים מסוימים אנו גם מבצעים סגירה של המרפסת בין הרצפה לתקרה.

ספרטק, איך ניתן ליצור קשר איתך ועם נוף-זכוכית?

אשמח להעניק פגישת יעוץ חינם לכל אדם שמעוניין לסגור את המרפסת שלו עם זכוכיות מתקפלות באזור אשדוד, באר-שבע, אשקלון, יבנה, רחובות, ראשון לציון והישובים שסביב. ניתן להשיג אותנו בטלפון ובאתר האינטרנט:

טלפון ישיר של ספרטק שוניה: 052-536-5152

לאתר נוף זכוכית: www.nof-zhuhit.com

מייל: [email protected]

נכתב ע"י שי דוד מר ווב

תגיות: סגירת מרפסת זכוכית | וילון זכוכית | זכוכיות הזזה מתקפלות | זכוכיות מתקפלות למרפסת | סגירת מרפסת בקומה גבוהה | סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת | זכוכיות הזזה מתקפלות |

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: