מבזקים

מדוע חשוב לבצע בדיקות בטיחות בביתכם?

תוכן עניינים
לבצע בדיקות בטיחות בביתכם

'ביתי הוא מבצרי', כך אומר הפתגם הידוע ואנחנו לא מצליחים לחשוב על מי שלא מסכים עם האימרה הזו. הבית שלנו הוא המקום בו אנחנו צריכים להרגיש ביטחון, אם לא בין ארבעה כתלים, איפה נרגיש כי אנחנו מוגנים באמת מהתלאות של הרחוב?

בדיקת בטיחות בבית היא בדיקה שנועדה לגלות שורה של מפגעי בטיחות העלולים לפגוע בבריאות של דיירי המשכן.

מתי נכון לבצע את הבדיקות הללו ומה הן בדיוק בודקות? כל המידע נמצא במאמר הבא, הנמצא לפניכם.

מה בודקת בדיקת בטיחות?

בין היתר, בדיקות בטיחות מבררות מה המצב של הבית בנושאים שונים:

  1. בדיקות בטון מסוגים שונים: לבדוק את הבטון מבחינה מכנית ובהיבט כימי. לראות שהבטון לא משחרר חומרים לא בריאים וכמובן, לוודא כי זה בנוי כמו שצריך ולא עלול להפוך למפגע בטיחותי שישפיע על דיירי הבית לאורך הזמן.
  2. בדיקת קרקע ואספלט: בחינה של הבידוד של האספלט, לראות שהוא מתאים למטרה לשמה הניחו אותו, מיועד לבתים בהם יש חניות יעודיות עבור בני הבית וכן הלאה.
  3. בנייה ירוקה: למי שהסביבה חשובה לו, אפשר לקבל שירות עבור בדיקה של בניה ירוקה, כלומר, האם הבניה התרחשה תוך מתן דגש לטכנולוגיה ירוקה ועוד.
  4. בדיקה של יציבות הבניין והבית מפני מפגעים שונים: רעידת אדמה, הצפות וכן הלאה.
  5. בדיקה של מידת הקרינה בבית: כדי למנוע היווצרות של מחלות לאורך הזמן.

את הבדיקות עורך צוות מקצועי ומנוסה

כל בדיקה נערכת בקפדנות על ידי צוות מקצועי שהתפקיד שלו הוא לשמור על בטחונכם ובריאותכם, העומדת לנגד עיניו של הצוות לאורך כל הדרך. לאורך הזמן, עם השנים, צוות מקצועי ומיומן מפתח רגישות כלפי מגוון הסכנות היכולות להיווצר ברגע בו לא מקפידים על נהלי הבטיחות אותן מכתיב משרד השיכון והבינוי.

היינו עדים למקרים בהם לקוחות שינו מקום מגורים או ערכו שיפוצים לאור הממצאים

בסופו של יום הבדיקות הללו לא נועדו כדי לרפות את ידיכם, אלא בדיוק להיפך. העבודה שלנו היא לתת לכם את המענה המלא כדי שאתם תוכלו לבחור נכון, כדי שאתם תהיו בטוחים ותדעו שיש לכם למי לפנות. אנחנו יכולים להעיד על כך שלאורך השנים, לקוחות שונים, כבר סיפרו לנו כי הם ערכו שורה של שינויים כדי להתאים את המגורים שלהם לממצאים שעלו מתוך הבדיקות השונות.

בין היתר, אנחנו נעזור לכם להבין מה הכלים העומדים לרשותכם במידה ותרצו לערוך שינויים שונים שיבטיחו את הבריאות של בני הבית לאורך זמן. לפעמים כל מה שצריך הוא לשנות את המיקום של המחסן או של חדר המגורים, לפעמים צריך לערוך שיפוץ מלא, כדי להבטיח כי בני הבית יהיו מוגנים.

מתי הזמן המתאים לערוך את הבדיקות הללו

אין זמן נכון לביצוע הבדיקות הללו משום שאם עדיין לא נערכו בדיקות מהסוג הזה בבית שלכם, ככל הנראה אתם בבעיה. אבל, בהחלט יש רגעים בהם אפשר וצריך להזמין בדיקות מהסוג הזה. בראש ובראשונה עם המעבר למקום מגורים חדש, מה שהוא הרבה פעמים הטריגר הטוב ביותר לביצוע של בדיקה מקיפה.

אתם יכולים לבחור גם לערוך את הבדיקות הללו לפני שיפוץ או אם אתם מעוניינים לשפץ את הנכס להשכרה. בכל אחת מהנקודות הללו מדובר על רגע בו אפשר לעצור, להמתין לאנשי מקצוע ופשוט לוודא כי הבית וסביבת המגורים מותאמים לתקן הנדרש.

אנחנו כאן כדי לספק לכם מגוון שירותים בתחום, במיומנות ומתוך ניסיון של אנשי מקצוע בעלי וותק בענף.

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: