מבזקים

ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגיעה עד אילת להגשים חלומות

תוכן עניינים

ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגיעה עד אילת ובמשך יומיים יחד עם שוטרי משטרת מרחב אילת הגשימה משאלותיהם של 6 ילדים להיות שוטרים ליום אחד

אהרון קלפה | ו' בכסלו תשפ"ג | יום רביעי 30 בנובמבר 2022 | מערכת ישראל ניוז

כחלק מפעילותה הערכית והחינוכית למען הקהילה הקימה משטרת את ניידת המשאלות אשר הותאמה לצורכי ילדים עם בעיות בריאותיות ו/או צרכים מיוחדים.

לפני כחודש ביקש השוטר הקהילתי במשטרת מרחב אילת, רס"ב רוני אוקנין, להגשים חלומותיהם של ילדים אילתיים ויצר קשר עם 2 גננות בגני ילדים עם צרכים מיוחדים. בשיתוף פעולה עם הגננות איתרו שישה ילדים שביקשו להיות שוטרים ליום אחד.

אתמול, הגיעה ניידת המשאלות של חטיבת הקהילות במשטרת ישראל למשטרת מרחב אילת ויחד עם השוטרים העניקו לילדים חוויה בלתי נשכחת.

הילדים למדו כיצד פועל הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן לנטרל חפצים חשודים, להטביע טביעת אצבע, האזינו לרשת הקשר המשטרתית ואפילו הפליגו בכלי השיט המשטרתי של יחידת השיטור הימי באילת.

את יום הפעילות חתמו בארוחת צהריים בתומה הוענקו להם דרגות משטרה אמתיות בטקס חגיגי ומרגש.

חטיבת הקהילות של משטרת ישראל מובילה לאורך כל השנה פרויקטים רבים למען הציבור. במסגרת זו, מתקבלות פניות רבות מצד ילדים, בני נוער והורים מכל רחבי הארץ, להיחשף מקרוב לעולם התוכן המשטרתי.

פניות רבות מגיעות מילדים ובני נוער הסובלים מבעיות בריאותיות או מוגבלויות שונות. על מנת להיענות לבקשות ביעילות המרבית, הושקה ניידת המשאלות, כחלק ממיזם בו הושקעו על ידי משטרת ישראל מאמצים ומשאבים רבים, על מנת ליצור חוויה משטרתית מקיפה.

בניידת המשאלות מותקנים אמצעים משטרתיים, לצורך העשרת חוויית שוטר ליום אחד. ניידת המשאלות צוידה באמצעי צילום, בעזרתם יוכל הילד לקבל מזכרת מהיום המרגש שחווה. כמובן שניידת המשאלות מונגשת לילדים עם מוגבלויות, ופועלת בכל רחבי הארץ.

דוברות המשטרה
דוברות המשטרה
דוברות המשטרה
דוברות המשטרה
דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: