מבזקים

כוח משולב עצר חשודים במעורבות אירועי הירי בלוד

תוכן עניינים

שוטרי תחנת לוד מרחב שפלה ולוחמי משמר הגבול עצרו 15 חשודים במעורבות אירועי הירי בשבוע שעבר בעיר לוד. השר לבטחון לאומי איתמר בן גביר: "מברך את משטרת ישראל על הפעולה המהירה למעצר עברייני נשק בלוד"

משה פריאל | ה׳ בשבט ה׳תשפ״ג | יום חמישי 26 בינואר 2023 | מערכת ישראל ניוז

כח המשימה, המשלב שוטרי תחנת לוד ומרחב שפלה יחד עם לוחמי מג"ב ויס"מ, בשת"פ יחידות מיוחדות נוספות, החל לפעול בגזרת העיר וסביבותיה, כאשר הבוקר בצעו השוטרים חיפוש במספר מתחמים ומעצר לחקירה של 12 תושבי העיר, בחשד למעורבות באירועי ירי בשבוע האחרון, לצד תפיסת אקדח טעון והחרמת 4 רכבי יוקרה לבחינת הליך חילוט.

בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה, תבחן המשטרה הבאתם מחר לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך את מעצרם.

ממ"ז מרכז ניצב אבי ביטון קיים השבוע הערכת מצב מיוחדת, במסגרתה הנחה על הקמה מיידית של כח משימה מבצעי שתכליתו, אכיפה מוגברת בעיר לוד, המתמקדת במחוללי הפשיעה בעיר, למען בטחון התושבים ומיצוי הדין עם פורעי החוק.

השר בן גביר: "מברך את משטרת ישראל, מפכ"ל המשטרה רב ניצב קובי שבתאי, מפקד מחוז מרכז אבי ביטון ומפקד תחנת לוד סגן ניצב ששי שלמה, על הפעולה המהירה למעצר עברייני נשק בלוד, שגורמים מדי לילה לסבל לכל תושבי לוד. בעזרת השם נחזיר את הביטחון האישי והמשילות גם ללוד".

ובתוך כך, לכתבנו נודע כי השר לבטחון לאומי השר בן גביר ביקר בחשאיות היום בבאר שבע וזאת לציין כי ביקור זה נוסף לביקורו לפני שבוע במשך יומיים בבאר שבע

 

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: