מבזקים

"הפרחת ההתיישבות והקמת ישובים היא תגובה משולבת לחמאס"

תוכן עניינים

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "התגובה לחמאס צריכה להיות משולבת, עצים חדשים, נטיעות, התיישבות, פריחה, הקמת ישובים ועל כל טיל 50 טילים". השר יצחק וסרלאוף: "הנטיעות הן סמל ההתיישבות וההיאחזות בקרקע"

משה פריאל | ט"ו בשבט ה׳תשפ״ג | יום שני 6 בפברואר 2023 | מערכת ישראל ניוז

סיעת עוצמה יהודית יצאה היום (יום ב') לסיור חגיגי בישוב שלומית בדרום, שם נטעו נטיעות לכבוד ט"ו בשבט עם ילדי גן היישוב. בסיור השתתפו יו"ר עוצמה יהודית, השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף, יו"ר הסיעה ח"כ יצחק קרויזר, ח"כ אלמוג כהן, יו"ר הוועדה לביטחון לאומי ח"כ צביקה פוגל וח"כ לימור סון הר-מלך.

השר וסרלאוף הגיע מוקדם יותר לסיור וסקירה ביטחונית בשטח קיבוץ כיסופים שם נדרש להקים מבנים יבילים לקליטת תושבים המעוניינים לגור במקום ולחזק את ההתיישבות בנגב, ובהמשך נפגש יחד עם השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר עם ראש המועצה האזורית אשכול, גדי ירקוני, מפקד משטרת אופקים ניב אוחנה, צוות הבטחון ביישוב וצוות המועצה לסקירה מקיפה.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "אתמול אישרנו בישיבת ממשלה ישובים חדשים ואנחנו נוטעים עץ. אבל התגובה לחמאס צריכה להיות משולבת, עצים חדשים, נטיעות, התיישבות, פריחה, הקמת ישובים ועל כל טיל 50 טילים לשם. זו התפיסה שלי ואני מקווה שממשלת ישראל כולה תיישם את זה, כי אין מה לעשות, זה החיים של כולנו. אני אופטימי ואני מאמין שבעבודה שלנו זה יקרה, אין דרך אחרת".

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, יצחק וסרלאוף: "הנטיעות הן סמל ההתיישבות והאחיזות בקרקע. שורשי העם היהודי נטועות בקרקע מדורי דורות, התפקיד והשליחות שלנו היא להמשיך בנטיעות, בהתיישבות, במשילות בארץ ישראל ולחזק את הישוב היהודי במדינה".

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: