מבזקים

האם ישנה נקודה חמה חדשה של תצפיות בעב"מים בישראל?

תוכן עניינים

ביממה האחרונה התנהל בפעם השנייה דיון חשוב מאוד בקונגרס האמריקאי בנושא הימצאות יצורים אינטליגנטיים מחוץ לכדור הארץ, וכן היתכנות מציאת ואיסוף חלקים ביולוגיים שלהם, וכן הימצאותם של כלי טייס חוצנים בידי הצבא והמודיעין האמריקאים. אנשי מודיעין עלו לבמה וללא חשש וללא מורא אמרו במפורש את המילה כן

דוד רונן | י' באב ה'תשפ"ג | יום שישי 28 ביולי 2023 | מערכת ישראל ניוז

כאן, בארצנו הקטנה והגועשת מחום וממהומות ממקור ארצי לחלוטין מתרחשת בימים אלו דרמה מסוג אחר: בימים, באור יום ובלילות האחרונים נצפית ומתועדת בשמי השרון תנועה של כלים מסוגים שונים המרחפים בנונשלנטיות מופגנת בשמי השרון. חלקם צולמו בצילום אחד, חלקם הוסרטו.

תיעוד העב"מ בישראל

באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

ע

באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

 

באדיבות המצלם
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

הצלם ביקש לשמור על חשאיותו ועל כן כיבדנו את בקשתו. הוא לא ביקש תמורה אלא רק לשדך בינו לבין מדענן רציני וכך נעשה בימים אלו.

חשוב לציין כי בחלק מהצילומים הוא כתב לי שלא להתייחס לצילומים מסוימים מפני שמדובר בחרקים, או סתם לכלוך על העדשה ולמרות זאת ביצענו לכל הצילומים בדיקה לעומק העניין על מנת לשלול הצגת חומרים מטעים ולא נכונים.

כמו כן, מתבצעת בדיקה למציאת בעל חי שהגדרת מצבם הוא המושג השחתת בקר, כלומר, מוות מהיר מאוד, תוך חיתןך הגופה בכלי שאיננו מצוי בידי האנושות, עדיין. הוצאת חלקים מתוך בעל החי המת לצורך לא ברור וכמובן הגופה אינה נרקבת, גם בחום הנורא והאיום של ימים אלו.

חשוב לציין כי הצילומים הועברו למעבדות רציניות נוספות ומשם לגוף הרלוונטי שעדיין מוקדם מלהגדיר אותו עד להודעה חדשה.

אודה לכולכן ולכולכם אם תלכדו גם אתם עצמים מעניינים בשמי השרון, מאזור דרום רעננה ועד אזור מערב הוד השרון.

 

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: