מבזקים

התגלות חייזרים לפני יום הדין הגדול, כי בשישית קולות עב"מים

תוכן עניינים

לפני ימים ספורים התבשרנו כי בוועדת הפיקוח של בית הנבחרים בארה"ב סוף סוף החליטו לקיים שימוע על עב"מים. משהו שדובר עליו במשך שנים ארוכות אך לא קיבל אישור. קבוצת רפובליקנים תמכה בשימוע במיוחד לאחר שהפנטגון וסוכנויות ביטחון לאומיות אחרות הודיעו על חקירות מטוסים לא מזוהים ודו"חות עב"מים רבים חדשים. הטענה היתה כי זכותם של האנשים לדעת במיוחד לאור הטענה שהפנטגון מסתיר עשרות שנים, חללית שהגיעה מחוץ לכדור הארץ. פנינו למצפין הלאומי שלנו רן בורנשטיין פהאל, שכבר קודד את בואם של החייזרים לפני מספר שנים ושאלנו אותו, מיהם העב"מים ואיך הקודים המוצפנים מסבירים את התופעה הזאת?

רות קרייתי | כ״ט באב ה׳תשפ״ג | יום רביעי 16 באוגוסט 2023 | מערכת ישראל ניוז

רן בורנשטיין פהאל: "עב"מים לפי האותיות עם-מי, עם-ים. הכוונה היא שהם באים מהאין סוף, כי בגימטרייה נ' לכן עם נון, בם-מי, הכוונה בם-נון חייזרים", אומר רן בורנשטיין פהאל, "באותיות חיי-זר חיי-רז לכן קוד האותיות הוא מריח-זר מריח-רז. הכוונה חש בזר, חש ברז-בסוד. חוצנים אותיות מנצח-חיים, נצח, מח-נצחי. לכן אותיות חונים הכוונה חונים את רכבם.

"בסרטון שהעליתי ב-17 באוגוסט 2018 בנושא מעגלי התבואה על הקשר היבוא גם מהם באחרית הימים כסימנים של עב"מים המאותתים לנו על סיום דרך והכרת עולמות אחרים הקשור לזה גם עידן העולם הבא החייזר בסרטון נמצא כממצא אמיתי לפי בדיקה והמסר אמיתי המודיע על עוד עולמות ועל רוע אנשי תבל חלק מהתמונות נמצאו אמתים וחלק איני יודע בדיוק מה לא אמיתי לפי חקירה שלי 90% שם אמיתי. גוף האילומנטי מתגלה כדבר לא אמיתי. הכוונה לא של חייזרים, ולכן תתבוננו במה שכתוב ותבינו שיש עוד עולמות שרוצים להעניק לנו מדע אחר לכל האנושות".

אז מה, יש עב"מים? זה לא מסבך עוד יותר את האמונה?

"ממש לא. לכן נדרשת כאן זהירות רבה. הם שליחים ואינם מציגים אלוהות. הם בעצמם באים בכלים ולבושים, ולכן אינם אל. גם הזוהר מדבר על 7 עולמות: ארץ, אדמה, גיא, ארקא, נשיה, ציה ותבל. זה אנחנו יש להם ידע בחוכמת הממדים, או יקומים מקבלים וכדומה, אך אין בהם צלם מעולמות של קדושה. חלקם מקליפות טמאות, כמו שיש 50 שערי קדושה ו- 50 שערי טומאה, שזה נציגות החושך ויודעים בעולם הזה וחוקרים בו ורק העולם הזה רוכש את החכמה הנצחית והמדע הנצחי, מעל כל חומר השולט בחומר. ולזה האדם יגיע באלף הבא. מה שלא נחוץ לאדם לדעת מעבר למה שכתוב לנו בזוהר, הוא כמו לא שייך. החייזרים עוזרים לאנושות בדרך מחשבות, וכל המדע המתקדם בא מהם. יש המון הסברים על הנושא אך הזמנים לא אפשרו לעסוק בזה, מגודל האחראיות שיינטשו אמונה. לכן הם בכל הזמנים מאותתים ומתעלמים, כי הם לא יכולים לתת ולהגדיר. אך הגיעו הימים שגם להם ניתן שם והגדרה, בזכות המדע המתקדם. כמו שהרוחניות מתקדמת, כך המדע גם הוא מקבל כלים למדידה, כדי למדוד את הרובד הגבוה המתקרב בהתאם".

"הם שליחים ואינם מציגים אלוהות"

 

 

איך נראים חייזרים?

"כבר בשנת 2022, ב- 28 ליוני תיארתי אותם כך: הפילאדים. פלאדות אינם כאדם רגיל והעולם שהם חיים בו הוא יבש ממים. לכן הם באים לעולמנו לחפש מקורות מים. בנוסף, תפקידם הוא לעזור ולהביא מזור מדעי לאנושות דרך טלפתיה ושליחת אורות, או שליחת אנרגיות מהם לנבחרי הציבור. הם נבראו בשרשרת הבריאה כמו בני אדם. הם הקרובים ביותר למקור שממנו נבראו נשמות, לפני האדם הראשון. מדובר ביצורים עם יכולת להכיל בתאים שלהם אנרגיות גדולות, מבלי להיפגע. היסודות שלהם שונים מעט מהאדם הארצי. זה עוד שרשרת של בני אדם מתוך מעשי בראשית, כאשר קיבלו גם הם קוד גנטי והם גם מעבירים את הקודים הגנטיים הלאה.

להשם יש בתהליך בריאת היקום התפתחות גלקסיות וכוכבים שנוצרו ראשונים יותר. לאחר תהליך היווצרות היקומים, והם עוצמתיים באנרגיות, יודעים על אנרגיות שאין לנו מושג בהם, והם תפקידם להעניק לנו. בתמורה הם לוקחים מים, או משתמשים בו כי העולם הזה הוא מראת עדן העליון, שם משתעשע השם עם כל הצדיקים וכל מעשי ידיו. מלאכים ומשרתי היקומים כולם מעשי ידו. שרשרת התפתחותו של האדם מכיל ידע אין סופי והם בשרשרת הקרובה לאין סוף ולא זקוקים לדגן, או לאכילה כמו האדם. הם מושלמים, טהורים, יפים והתאים שלהם לא מתים כמו שלנו. הם יכולים להחזיק אלפי שנים בעולם ציה שעשוי מאבנים, המון אבני אנרגיה, זה לא כמו שחושבים. הם מתעסקים באבני אנרגיה עצומה ואפילו מביאים לעולם הזה אבנים יקרות, שמכילות אור עצום. גבישים עצומים שמטהרים את האנרגיה לרפואה. זה הכוונה ציה. הכוונה למקום יבש בלי מים, אך יש אבנים גבישים יפות ומלאות רפואה וסגולה".

בסופו של דבר, כולנו ברואי האל, אז במה שונים הפילאדות מבני האדם?

"הכל קשור בדי אן איי. אותה יכולת תרכיבית בתאים שלהם. היכול להכיל קרינה כי הדי אן איי יכול להכיל קשר מסוג אור. האור לא שורף את התאים, או מכלה אותם. יש לדי אן איי יכולות הכלה לעבור שינוי וקשר פתוח. הוא סליל הנשמה שסולל לה מסלול מול האור ויכולת להכיל את אור השם, או להתעסק באנרגיות גבוהות.  הדי אן איי שלהם מיועד להכיל תדרים שאנחנו לא יכולים להכיל, לכן הם יפים ולא מתים כמונו בזמן שלנו. הפילאדות מגיעים מעולם ציה והם יפים מאוד ובעלי אמונה גדולה ועוזרים לבני האדם. הם יודעים ומשיגים הרבה ברובד שנתן להם האלוהים. הם מפותחים מאוד ומעבירים לנו עזרה דרך טלפתיה. דרך מסרים לאנושות ברוב התחומים. כולם עוזרים לאנושות והם יודעים על אלוהים ברובד גבוה מאיתנו. רובד לפי היכולת שלהם לתפוס גבוה לכן גם עוזרים לנו. אך הם אינם אלוקות כלל, הם רק בריאה מעולם גבוה יותר. בריאה שעוזרת לנו ויודעת מה השליחות שלה ביקום הזה".

הוצפן בתאריך 28 ביוני 2023

 

בתאריך 11 ביולי 2022 הצפנת שארה"ב תשנה את הנהגתה וגם תגלה לעולם שחייזרים מבקרים בעולמנו

"אכן, כן. עוד מעט יעברו המון שינוים בהנהגות עולם, וזה מדבר גם על הנהגת ארצות הברית. עוד מעט יגלו ששלטונות שם גם מעורבים עם חייזרים. עוד מעט עניין החייזרים יהיה שזור בעולם והעולם יבין שיש מערכת שליטה חייזרית למרות שכבר יודעים את זה, אך הפעם זה יעלה רמה של ידיעה ואפילו יגלו עליהם יותר מתמיד. זה קורה כי העולם עובר שינוי לידיעה, ויודע מה קורה מאחורי הקלעים. זה חייב לקראת העולם המקבל ידיעה ופושט את האמונה וידע לגבי מערכת האמונה שבאה לסיומה אך לגבי ישראל ומשיח, ידעו על מלך שמולך על כולם. גם על אלו שמאחורי הקלעים כולם שליחים ידעו שהם שליחים. זה היה כך במצרים וכך יהיה גם עכשיו. השם כמו נעלם ואינו שולט כך יחשבו, וכך גם יטעו ויבינו שיש אל אחד ויחיד ולא יקום ולא קוסמוס. אותו אל יביא הדרכה ודרך חדשה לדבריו, דברי עולם הבא, דברי הכשרה לקבל את אוצרותיו בדעת המושגת. אז גם יבינו שטעו בקוסמוס וביקום, שהאמינו שהיקום או הקוסמוס, או כל דבר אחר שאינו מציג מלך מצווה ופוקד".

"עוד מעט יגלו השלטונות שהם מעורבים עם חייזרים"

בתאריך 24 בחודש מאי השנה, 2023 הצפנת שבואם של החייזרים יעזור לאנושות לפתור את בעיותיה. במה זה יתבטא?

"אכן כן. בשנה שהעב"מים הולכים ומתגברים בהופעתם, יראו כאן אותות ומופתים. חלקם ממערכת הדין השורף והמכלה, חלקם מהרחמים ומהיד המלטפת והמנחמת. הם יופיעו כאן כגיבורים שמצילים אותנו מעצמינו מרעת ליבנו, כי כל הרוע שבתוכנו נעקר, עוקר אותנו מעץ הנצח הנצחי. סודות האדם בדי אן איי, בגנים וכל מה שמחייה ומתקיים, הכל מוכן ומזומן. כאשר האנושות יודעת ומכירה בהם ויודעת את פעולתם ואיננה מתרגשת מנוכחותם.

אלו זמנים של מופעים לעמים ללא מחסומים ויציגו בהדרגה את הידע העליון והמדע העליון. סודות הכתר הלבן, היובל, הנון חמישים שערים, כי חמישים שערי בינה כתוב: ימי-המשיח-בעמים,-בעמי. כתוב: ימי-מח-מבינה-עב"מים. כאן מוצפן כאן שהידע העליון לא יבוא מעצמנו, כי אנחנו לא יכולים לדעת מדע כזה. כדי לדעת מדע כזה צריך שהמוח שלנו ייפרד מתודעתו הקודמת ולפתוח תודעה חדשה עם רצון חדש. לזה אין ליכולת המוחית שלנו, כרגע כי זה נעול. אז איך נדע? ראשית עלינו להבין שהכל במוח שיכול לתת פקודה להפוך כל צורה לצורה אחרת. כי דרך המחשבה לשנות מבנה וסדר אטומים המוח שלנו אטום מלעשות זאת, לכן קוראים לזה אטומים, שהם אטומים משינוי צורה או השפעה כי זה נעול אטום.

כך נגזר, כי הרע שבנו אינו יכול להעז לתגר תיגר כזה עם רוע כזה כשלנו, ולקבל יכולות עם יצר רע כשלנו. אך העידן הזה עם משיח, ילמד לפתוח את התודעה החדשה של קליטת מסרים גדולים ומיידעים גדולים, שגם דרך פקודות המוח וגם דרך הפיזיקה, נדע לשלוט היטב לנכון בעולם המשתנה הזה. הכל מוכן לקידום עולם וקידום האדם, אך לדעת שהקשר עם השם יפתח לנו ברגע שאליהו יסיים את העיבור, ויגיע בסתר להודיע על מנהיגותו של בן דוד. הסימן הראשון, נבואתו של האיש. הסימן השני, ידע לקחת שלל לארגן ולייצב שלל מהעם לבנית בית שליש. ידע למצוא ולחלק. לחלוק לכל אדם תפקיד, שיהיה לו חלק בבניית הבית. כל אחד יתרום מיכולתו וכישרונו לבניה הזאת. הסימן השלישי הוא אחרי סילוק ישמעאלים הקיצוניים ומסוכנים מהר הבית ושליטה מוחלטת בהר. אז יתחיל משיח לצוץ לגלות את הכלים הקדושים שחלקם נשמרו בהר הבית במקום בו עומדת אבן השתיה בדרך נס. כי כל הכלים אשר נמצאים בגולה ונלקחו, הם נטמאו אך המשיח יאתר את הכלים בדרך נס. ידע היכן כל דבר ויוכיח שהכל נגנז ונשמר במקומו.

משיח יוכיח שרובם שיקרו ויצרו כלים דומים כדי לומר, אנחנו! זה שלנו! אך לא באמת נלקחו. הכלים הקדושים ביותר נמצאים בהר הבית. גם ארון הברית שם כי ארון הברית כתוב: האור-בארון-בהר-הבית. הכוונה הארון הזה הוא אור משהו אנרגטי מיוחד שמוסתר שם. הסימנים האלה הם כדי לתת לנשמה חופש ופתיחות מאותה נעילה שנעל הקדוש ברוך לאדם, שלא יתפתח מעבר למה שקבע לו לצרכיו ולתיקונו כאן. ברגע שהנשמות מסיימות דרכן הישנות והמתקנות, יתחילו לקבל מוח אחר. מוח חדש מנעילה ופתיחה של יכולות מוחיות על החומר וראיה מקסימלית. על מבנה הנשמה בראיה שלה ברובד שלה. הכל מתוכנן לזמנים האלה. הכל בהדרגה ויהיו כאלה שגם יסיימו כאן, מי ולפי משפט הצדק".

הוצפן בתאריך 10 באוגוסט 2020

לסיום, אתה מרבה לקודד ולהצפין על הגאולה וביאת המשיח, אז איך ומה יהיה לאחר שנת ה'תשפ"ו?

"לפי מה שאמרתי ב- 2 בינואר 2022, על השופרות כתוב ה'תשפ"ו. כלומר זמן שהשופרות הנשמעים בעולם כמו במעמד הר סיני שנשמע קול השופר, הולך וחזק. כך גם בשופרות הנשמעים הולכים ומתחזקים, כפי שנאמר בשישית קולות, בשביעית מלחמות, ובמוצאי שביעית בן דוד בא. עכשיו תסתכלו איתי היטב בדברים האלה. אותם קולות השופר הם לא סתם קולות, כי קולות השופר הם בשישית. כתוב בושש לבוא ישי, כלומר בן ישי בושש להגיע, כלומר במסגרת השש כי בושש. כתוב בו-שש כלומר עדיין לא שבת. במסגרת האלף השישית והקולות התחילו בשנת 2010 לקראת ממש 2011 התחילו לא ברור והתחזקו עד מאוד בדיוק ב- 2012 ה'תשע"ב.

בשנה הזאת כבר ממש נפוץ בעולם ונפוץ בתקשורת אך היחס הוא לשנת ה'תשע"ב שזה זמני, טרם השבת, כניסת איזור השבת. לכן ה'תשע"ב כתוב שעת-השבת-בש וזאת הכוונה בושש. כי בושש-בש-ה'תשע"ב. בושש הכוונה מתעכב לו. מה שנקרא אצלנו מה קרה לו? משהו השתבש אצלו, מה קרה שם למה לא מגיע, שזה מתכוון למשהו משובש-השתבש-שיבוש מהלכים, או תכנית וזה בדיוק למצב של השישית.

בשישית קולות שזה כתוב לך ישי-בושש-לשוב, או ישי-בושש-לשבת. הכוונה יום-הגאולה-השבת מתעכב לו, משתבש הכל לפי תוכנית בשלות. כי כתוב יבשילו-לישי כלומר זמן שמכין השם להתכונן ליום השופר הגדול שזה ה'תשפ"ו.

השופרות כתוב ה'תשפ"ו-שפת-תורה. כלומר השפה של התורה שלו. משהו הקשור לשפה חדשה בתורה והיא כבר צצה. ה'תשפ תורש, כלומר תתגלה וילמדו אותה, ירשו אותה. זה הכל מתחיל בה'תשפ שפה-שפת-ה'.

לעניין בשישית-קולות שאותם הקולות ילכו ויתחזקו עד מאוד לקראת המעמד הגדול הזה, אבל אחרי בשישית-קולות, יש בשביעית-מלחמות ועכשיו שימו לב בשביעית כתוב תשע"ב זה שוב מתייחס לאחרי, או סמוך לקולות האלה, שהם יתגלו ממש בה'תשע"ב, שזה בשביעית. ואז הוא מודיע לך מלחמות, כלומר בשביעית מלחמות הקוד רומז על רגע-תעצור-מעט. לאחר 'בשביעית' או סמוך לקולות שצצו לכם, אני מודיע על מלחמות. אז אם אנחנו נסתכל על 'בשביעית' שזה ה'תשע"ב 2012 מודיע לך עת-ישי-ישב-בבית-בש כלומר בושש עדיין בביתו, אך בושש-לבוא עדיין אין סימן ממנו.

גם בשביעית כתוב עת-ביבי-שעת ביבי, כלומר ביבי עדיין. שעתו-של-ביבי-תבייש-ביתי. כלומר: מבייש. השם מעיד עליו ביישת את ביתי. עשיתי בושות מארצי והיום זה כבר ידוע. אז בשביעית הבנתם שזה מתכוון לאחר בשישית קולות -בשביעית-תשע"ב-מלחמות. ואז הוא מודיע: סמוך לקולות שאינם נפסקים, אולי נחלשים, אך אינם מבוטלים, יהיו לכם מלחמות. כי בשביעית מלחמות. כתוב בדיוק ה'תשע"ו ה'תשע"ח, כלומר לתאריכים משמעותיים להתחלה, או סכסוכים בעולם זה מתחיל בשנת ה'תשע"ו שזה גם ביטוי לשעת היוולדו של משיח בעולם, גאולה, וכל ענייני הדין, צירים וכדומה. כי מה'תשע"ו שזה תשעו-שעתו-שועת-תשועה. אך זה מלווה בדין כי היוולדו תמיד בדין, עד קבלת מוחין חדשים של נער 13. כלומר: מה'תשע"ו עד ה'תשפט/ה'תש"צ זה בדיוק 13 שנה לקבל את המוחין, הגדלות, שזה תם-הדין לחלוטין ובנית בית שלישי. קידה מקדש 3 לכן בשביעית מלחמות זה משנת ה'תשע"ו עד ה'תשפ"ג בדיוק 7 שנים, שזה מתכוון לשביעית מלחמות.

הכל רמוז בתאריכים האלה: בשישית ה'תשע"ב קולות. ה'תשע"ו מלחמות עד סוף ה'תשפ"ג שזה בשבעית, שזה 7 שנים של מלחמות. מה'תשע"ו עד ה'תשפ"ג בדיוק 7 שנים, הנרמזים לקולות ולמלחמות. ואז הקוד מודיע על במוצאי שביעית, כלומר הכוונה ביוצא ה'תשפ"ג לסופה, אתה כבר בשנת ה'תשפ"ד ובן-דויד-בא.

הכל קשור לאותם תאריכים ה'תשע"ב, ה'תשע"ו, ה'תשפ"ג/ד מוצאי שביעית, מוצאי המלחמות הקשות. זה לא אומר שלא יהיו עדיין סכסוכים ומלחמות, אך כבר יוצאים מהם, כלומר המלחמות נחלשות מאותו הדין. עד השנים ה'תשפ"ט וה'תש"צ בונים בית. מתחילים לבנות את בית מקדש".

ואיך כל זה מסתדר עם הסדר העולמי החדש?

"צריך להבין שכל דבר שמנסה להביא קץ לאדם כגון שואה, השמדה וכדומה, יאבד בדרך וייעצר. כך היה גם בשואה וכך יהיה גם בכל עידן ועידן אשר בא על בניו. השם לוקח את מי שצריך לקחת, ומשאיר את מי שצריך להישאר. השם יעצור כל תכנית, איך הכל בהמשך יבוא. נתתי המון סימנים איך זה ייעצר ואתם תראו שלקראת שנת ה'תשפ"ד יתחילו ימי חסד גדולים ויציאת דינים חלקיים, לא שלמים. זה יקרה עד השופרות בה'תשפ"ו, שם אליהו הנביא פוגש את המשיח. הם יפגשו פנים אל פנים ואז תתחיל הגאולה השלמה".

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: