מבזקים

טיפולי אוסטאופתיה בכללית משלימה בראש פינה

תוכן עניינים

שלוחת כללית רפואה משלימה בראש פינה משיקה שירות חדש ומעתה מציעה גם טיפולי אוסטאופתיה בנוסף לטיפולים הניתנים בה: נטורופתיה, עיסוי, דיקור ורפלקסולוגיה. בכללית רפואה משלימה ציינו כי השירות החדש בא לענות על הביקוש הרב מצד תושבי הסביבה לטיפולים משלימים. השלוחה מנוהלת על ידי סילביה דהן, מנהלת מרפאת כללית רפואה משלימה קריית שמונה

מימי קרוננברג | י״ח באלול ה׳תשפ״ג | יום שני 4 בספטמבר 2023 | מערכת ישראל ניוז

אוסטאופתיה היא שיטת טיפול במגע שנוסדה בארה"ב לפני למעלה ממאה שנים. השיטה מתבססת על עיסוי ומניפולציות ידניות בעיקר ברמת הרקמות הרכות כדי לשחרר פסיות, רקמת חיבור בין סיבי שריר ולהחזיר לרקמה את התנועה והחיוניות שלה.

השיטה מבוססת על אנטומיה ופיזיולוגיה ומסייעת בטיפולים בבעיות שונות כמו בעיות שלד ושרירים, סיוע לתינוקות הסובלים מאי שקט, רפלוקס ולילדים עם נוזלים באוזניים ובעיות יציבה שונות.

לדברי ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו שמחים להרחיב את מגוון הטיפולים שאנו מציעים במרפאות ובשלוחות הרשת. לאור הביקוש לטיפולים משלימים, שהוא פועל יוצא של העלייה במודעות לטיפולים אלה בקשת רחבה של גילאים, השאיפה שלנו היא להעניק את מגוון הטיפולים הרחב ביותר למטופלים שלנו וכמה שיותר קרוב לבית".

היכן נמצאת השלוחה? במתחם מדיקל טופ, אותו מנהל ד"ר וורצ'וג המנהל הרפואי. המתחם מתחלק לשני אגפים מרכזיים: מתחם שירותי הרפואה ומתחם "מרכז חוויה" לילדים ונערים בו ניתנים שירותים מגוונים, החל ממעקב התפתחותי, קבוצות משחק לפעוטות וסדנאות קבוצתיות, ליווי בני נוער בהתמודדות עם משברים ובדיקות שמיעה לילדים.

צילום: סילביה דהן

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: