מבזקים

שני תושבי אילת תקפו לוחמת מג"ב ושוטר נוסף בעת מעצרם

תוכן עניינים

המשטרה עצרה שני תושבי אילת בשנות העשרים לחייהם לאחר שתקפו לוחמת מג"ב ושוטר נוסף בעת מעצרם, בית המשפט המחוזי בבאר שבע נעתר לבקשת המשטרה והנחה על מעצרם

אהרון קלפה | ט׳ בחשוון ה׳תשפ״ד | יום שני 23 באוקטובר 2023 | מערכת ישראל ניוז

במהלך סוף השבוע שעבר, בעת פעילות מבצעית של לוחמי מג"ב באילת, הבחינו הלוחמים בקטטה המתפתחת בין מספר מעורבים ששהו באחד מחופיה הדרומיים של אילת.

מיד בסמוך לכך, על מנת למנוע את הסלמת האירוע ולהפסיק את העבירה, עצרו צוות הלוחמים במקום וניגשו לשני מעורבים אותם זיהו כחשודים המרכזיים באירוע.

בעת תחקור ראשוני שביצעה לוחמת מהצוות עם אחד מהחשודים, הלה תקף אותה באופן מפתיע והלם במכת אגרוף בפניה. בתוך כך, החשוד הנוסף סירב להישמע להוראות הלוחמים והתנגד למעצר עד אשר נאלצו להפעיל כוח על מנת לעצרו.

בו במקום פתחו חוקרי משטרת מרחב אילת בחקירת נסיבות האירוע, ממנה עלה כי גם לאחר מעצרם, המשיכו החשודים להתנהג באלימות תוך שהם בועטים, יורקים ומגדפים את הלוחמים.

בדיון הארכת מעצרם של השניים, דחה בית משפט השלום באילת, את בקשת המשטרה ושחרר את החשודים בתנאים מגבילים.

אתמול, בצעד תקדימי, קיבל בית המשפט המחוזי את בקשת הערר שהגישה משטרת מרחב אילת על החלטת בית משפט השלום באילת, והורה על מעצרם של החשודים עד ליום 24.10.23.

מדוברות המשטרה נמסר: "אנו רואים בחומרה כל ניסיון לפגוע בשוטרים הפועלים לשמירת הביטחון והסדר הציבורי, ונפעל ביד קשה נגד כל גילוי אלימות בכלל וזאת המופנית כלפי שוטרים בפרט, ומיצוי הדין עמם בהתאם.

במקביל לדריכות המבצעית של יחידות משטרת המחוז הדרומי, משטרת מרחב אילת פועלת לטיפול מתמשך בעבירות האלימות".

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: