מבזקים

הזמר ששר למאה אלף חיילים

תוכן עניינים

הכירו את הזמר מאיר מאליק שמופיע כבר שני עשורים למעל מ- 100,000 חיילים ובימים אלו מופיע בבסיסים לאורך הגבול

מימי קרוננברג | ז׳ בכסלו ה׳תשפ״ד | 20 בנובמבר 2023 | מערכת ישראל ניוז

מאיר מאיליק מנהל במשך שנים פרויקט בשם 'אחדות ישראל' ובעבר הופיע עם הזמרת הבינלאומית אלישיה קיז. בימים אלו הוא מנהל מערך הסברה פרטי ברשתות החברתיות אחרי שאיבד אלפי עוקבים בינלאומיים וקיבל הודעות של איומים ונאצה.

מאיר מאליק מופיע לפני חיילים לפני יציאתם לקרב

 

מאיר מאליק, הוא זמר בינלאומי שבין היתר ביצע הופעה עם אלישה קיז. הוא הופיע עד היום קרוב לשני עשורים בפני 100,000 חיילים, וכיום במסגרת המלחמה הוא מופיע בבסיסים על הגבול לחיילים שיוצאים לקרב.

הזמרת הבינלאומית אלישיה קיז

הלהקה נקלעה בטעות מחוץ לגדר בסמוך לעזה.
בהופעתו האחרונה בזיקים, הלהקה שלו הגיעה בטעות לצד השני של הגדר בשטח האויב.

כאושיית רשת בינלאומית עם למעלה מ- 64,000 עוקבים ברשתות החברתיות, הוא הפסיד אלפי עוקבים בינלאומיים כאשר התראיין לרשת פוקס ניוז במסגרת מסע הסברה שהוא מנהל באופן פרטי. כבר שני עשורים שהוא מנהל פרויקט 'אחדות ישראל' ומאמין שהאחדות שלנו היא זו שבסופו של דבר תנצח בקרב.

לאחר מסע הופעות של מספר שנים בעולם באירופה ובארצות הברית, חזר מאליק לישראל. בימים אלו, במהלך המלחמה, הוא ממשיך בשליחותו להופיע בבסיסי צה"ל בכל מקום ללא פחד. הוא מרגיש שהשליחות שלו היא להרים את המורל לחיילים, לא משנה כמה מסוכן המקום שבו הם שוהים.

בין היתר, הופיע מלק ללוחמים בבסיס בזיקים רגע לפני הכניסה לעזה. בסיום ההופעה, הוא נקלע בטעות עם הלהקה לצד השני של הגדר, ומצא את עצמו בשטח האויב.

אחדות בעם

מאיר מאליק כאמור שגם עומד בראש פרויקט בשם אחדות ישראל שמטרתו לקדם אחדות בקרב העם היהודי וגם מוביל ברשת החברתית עם 64,000 עוקבים מכל העולם. מתאריך 7.11 הוא משתמש ברשתות החברתיות שלו לניהול הסברה ישראלית, כולל ראיונות לפוקס ניוז. בגלל עמדתו הפרו-ישראלית, הוא ספג ביקורת מצד רבים, כולל איבוד של אלפי עוקבים ברשתות החברתיות וקיבל הודעות נאצה ואף איומים על חייו.

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: