מבזקים

בעקבות אלימות הוזעקה המשטרה לבר הברלין וגילתה שהעסק עובד ללא רישיון חוקי

תוכן עניינים

חקירה מהירה של משטרת מרחב אילת הובילה לצו סגירה מנהלי לבית העסק בר הברלין, שפעל בניגוד לחוק רישוי עסקים

אהרון קלפה | כ״ג בשבט ה׳תשפ״ד | יום שישי 2 בפברואר 2024 | מערכת ישראל ניוז

בתחילת השבוע פתחה משטרת מרחב אילת בחקירת חשד לאירוע אלימות שאירע ביום שבת לפנות בוקר, בעקבותיו פנו שניים לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי יוספטל כשבגופם פצעי דקירה כתוצאה משימוש בחפץ חד.

צילום: דוברות המשטרה

למחרת, יום שני, הנחה קצין האבטחה ורישוי עסקים במשטרת מרחב אילת, רפ״ק איתי לאור, על סגירה מנהלתית, ע״י מתן צו סגירה למשך 13 ימים לבית העסק ״בר ברלין״.

להחלטה על מתן הצו, קדמו פעולות חקירה מהירות לאיתור זהות החשודים, גביית עדויות ומעצר החשודים ע״י שוטרי הסיור וחקירה של משרד האבטחה והרישוי במשטרת מרחב אילת, אשר החלו בעקבות קבלת הדיווח ממלר״ד יוספטל.

עם פתיחת החקירה, תוך כדי מלאכת איסוף הראיות, מצאו השוטרים כי בבית העסק ״בר הברלין” החל אירוע אלימות בין מספר מעורבים אשר יצאו מהעסק והמשיכו קטטה מחוצה לו ובכך סיכנו את שלומם ובטחונם של ציבור השוהים במקום.

עוד נמצא, כי הקורבנות הותקפו בתוך בית העסק ומחוצה לו, ובעל העסק או מי מטעמו, פעל בניגוד לחובתו לדווח על אשר אירע בבית העסק.

בעקבות האירוע נזקקו הקורבנות לטיפול רפואי במלר״ד יוספטל.

במכלול השיקולים והנסיבות שהובאו בפניו ובליוויה המקצועי של תובעת הרישוי במחוז הדרומי, רפ״ק עו״ד דלית זילבר יופה, הורה רפ״ק איתי לאור על סגירת בית העסק, על ידי צו סגירה מנהלי למשך 13 ימים.

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: