מבזקים

כל הדרך לראשות העיר: מאות השתתפו בכנס תמיכה של משה בן זיקרי המועמד לראשות העיר חריש 

תוכן עניינים

מאות מתושבי חריש נהרו אמש לאירוע הבחירות המרכזי של עוצמה לחריש בראשות המועמד לראשות העיר משה בן זיקרי. באירוע המיוחד שנחתם סמוך לחצות השתתפו בין היתר השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, שר הנגב הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלארוף

מאיר אוליאל | י״ז באדר א׳ ה׳תשפ״ד | יום שני 26 בפברואר 2024 | מערכת ישראל ניוז

האירוע נפתח בנאומים שנשאו כל חברי עוצמה לחריש: חיים בובליל, ארז זאנה, דניאל שרון, ומנחם וולדמן. את הנאום המרכזי נשא יו”ר עוצמה לחריש והמועמד לראשות העיר משה בן זיקרי.

כנס עוצמה לחריש

בנאומו של משה בן זיקרי, הסביר עד כמה העיר חריש זקוקה לדם חדש והיכרות אמיתית אם הרחוב בחריש. בן זיקרי הסביר את גודל החשיבות בכל נושא הביטחון האישי לתושבים בעקבות הקירבה של העיר חריש ליישובים ערבים מסוכנים כמו ג'נין ועוד. עשייה למען הנוער של חריש שמוצא את עצמו ללא ההעסקה ובכלל על קידום העסקים בעיר בדרכים יצירתיות.

השר בן גביר שהשתתף אף הוא באירוע אמר: "לא פעם ולא פעמיים דיברנו אני ומשה על כך שהוא רוצה לרוץ לראשות העיר חריש, תמיד ראיתי בו את הדמות והאישיות הנכונה לעזור לאזרחים ולשכבות החלשות, חריש היא בגדר "ארץ לא זרועה" ומשה כאן בשביל לעשות את השינוי שהעיר צריכה וכולנו מאחוריו. ביום שלישי בלילה נבוא ונשמח יחד למען משה והעיר חריש".

 

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: