מבזקים

רן פהאל בורנשטיין: ימי החותם, ימי מלחמות, ימי השמדות

תוכן עניינים

כשהמו"מ בעסקת החטופים נמצא במשבר עמוק, חיזבאללה תוקף מידי יום את יישובי הצפון ומטוסי חיל האוויר הישראלי מפציצים כפרים בלבנון ודמשק, כשהאזעקות בדרום ממשיכות  למרות שישראל מפציצה את רצועת עזה. חיילים פועלים מידי לילה בגזרת איו"ש בחרישת רחובות וכבישים ולוכדים מאסה ענקית של מחבלים עצורים, במטרה לעצור את הטרור הפנימי שהולך וגובר. הסיטואציה שלחה אותנו שוב לשאול בעצתו של המצפין והמקודד הלאומי רבי רן פהאל בורנשטיין: מה יהיה עכשיו?

רות קרייתי | כ״ד באדר א׳ ה׳תשפ״ד | יום ראשון 3 במרץ 2024 | מערכת ישראל ניוז

תשכחו ממה שהכרתם עד כה בארץ ישראל. הימים היפים שהיו כאן בעשור הקודם פינו את מקומם לימי הגאולה, הטומנים בחובם ימים סוערים וימי מלחמות בפנים ומחוץ לישראל. נדמה שראינו כבר הכל, אבל רבי רן פהאל מצפין: עוד לא התחלנו. האם ישראל אבודה? האם חוסר האחדות ינצח, או שהנס יקרה מול עינינו?

הרבה לפני שהעלינו בדעתנו את העתיד לבוא, ב- 16 בינואר בשנת 2022 הכין רן פהאל בורנשטיין את קוראיו לדבר בלתי נתפס. הוא הצפין שיגיע יום ותהיה לחימה רצינית מול חמאס וחיזבאללה. האם אנחנו מוכנים לבאות?

"אכן כן" אומר רבי רן, "האצתי באנשים שיתכוננו לתקופה הזאת, שקורית ממש עכשיו. שיצטיידו באספקה ויחדשו מזון פג תוקף כי לא נשאר הרבה זמן להתכונן לבאות. שימו לב למה שנכתב, כתוב: ילחמו-בחמאס. ילחמו-מחבלי-ובחמאס. כלומר ילחמו בחמאס ובמחבלים בכלל, בנוסף למערכה שגם מוצאי חמאס וגם אחרים".

רן פהאל בורנשטיין: להתכונן לבאות

בתאריך 3 ביולי 2023, כמה חודשים לפני הטבח אתה הכנת את קוראיך על מלחמה גדולה בדרך. כמה חודשים אחר כך פרצה מלחמת חרבות ומאז בישראל לא רואים את הסוף

"ב- 3 ביולי 2023 הודעתי שוב על מלחמה גדולה בדרך ופרסמתי שצריך להיערך עם מחסני מזון, או למלא שוב את המצרכים שפג תוקפם, כדי לעבור את הדין והינה יצאנו למלחמה שוב ומבצע נוסף. לא סתם 2 מבצעים פחות מ-3 חודשים ומה אתם חושבים שזה הלחימה האחרונה? אז לא. תתכוננו למערכות לחימה ארוכות מאוד ולהפתעות, כי זה הזמן. במאמר מתוך ה-3 ביוני 2023 נכתב על שיגדל הדין עם איראן והלחימות ועל טילים שיפלו על בתים, ושהדין עדיין גדול ומאיים. והכל מתוך המאמר מה-3 ביוני שפורסם בפייסבוק ובטלגרם מי שחושב שהפוליטיקה והממשלה תעזור לו, מי שבחר וביבי כמנהיג שיעזרו לו, אז כדאי שיחשוב שוב ויבין שהתמיכה שתמך בהם תתנפץ לו, כי במלחמות הבאות הוא יבין שרק ראשו כלפי מעלה וזעקה פנימית וקיומית לאלוהים וצער על בורות וריחוק ממנו יתברך, זה מה שיעזור לו. מי שיתקין לו תשובה ראויה ומינימלית ביותר להמשיך, צער קשה על שחשב על איזה סיכוי ממשלתי שיטפל בו וידאג לו, כי יראה השם לאנשים, ששום עזרה לא תבוא מהם ולא תסייע להם. השם רוצה שיבינו מי הם באמת ומי אלוהים אמת ולמי ירימו את ראשם ויוליכו את ליבם".

להתכונן לבאות, מלחמה גדולה בדרך

 

"סוף חמאס מוסבר בשנת ה'תשפ"א, על חרון האף הגדול שזה זמן הדינים הקשים בישראל ובעולם, לפי הצפנים שהעלה רן בעבר, אחד מהם היה בחודש מרץ 2019  נאמר כעת כי נקודת המוצא תהיה יותר מאוחר יותר, רק בשנת ה'תשפ"ד ממש, לקראת חילוף שנת ה'תשפ"ג, כי במהלך השנתיים האלו היו מלחמות רבות עם חמאס, מה שזה אומר על תהליך קרוב ומתמשך.

ביום האחרון של סוכות התחילה מפלתו של החמאס עקב מלחמת חרבות ברזל שזה אומר שמפלת חמאס התעכבה כמעט שנתיים, כי סוף חמאס מוצפן פא-סוף כי-תם וסוף חמאס כתוב  סוף ת-פא. הכוונה: סופו ת-ש-פא".

חרון האף הגדול שזה זמן הדינים הקשים בישראל ובעולם

אז מדוע זה התעכב?

"ב- 23 במאי 2021 הצפנתי על סוף ותם חמאס. כתוב: פתח-וסוף-מותו. הכוונה היא שבשנת ה'תשפ"א יתחיל הפתח לסוף-מותו, נקודת מוצא מתחילה לקראת סופו, לכן פתח-מות- סופו".

כתוב: פתח-וסוף-מותו

באחת מההצפנות שלך אמרת שחיזבאללה וחמאס מסיימים את תפקידם, דבר ששימח אותנו מאוד. אתה יכול לפרט לנו למה בעצם התכוונת?

"חיזבאללה חמאס מסיימים וכל המצטרפים שיגיעו להילחם בנו מצבאות הטירלול השונות, גם מסיימים. ההסברתי שזאת מלחמת סוף של ישראל וגם העולם יקנן מלחמות. דווקא בזמן קריסת הממשלה כל זה יגיע או סמוך לקריסה ויתחילו במבצע השמדה.

כל הישמעאלים יצאו בעולם וכל עוזריהם שתכף יתעוררו בגדול. הם כבר יוצאים, אבל הפעם הם יצאו ולא יחזרו יותר, כמו שליחות סופית למיתתם. הם יצאו ברמת מכת ארבה, כמו מכת ארבה כי הם תתהוללו בהשחתת כל איזור ועיר. השחתה של הכל.

גם שלטון ישראל עומד להשתנות ללא הכר, הרי איך נקבל את פני גאולה אם לא ישתנה הכל? הדברים לא יהיו כמו שאתם חושבים. הכל ירד אחרת אין מה לדבר על גאולה.

האומות שיעזרו לישראל גם יזכו לימים הטובים שבאים. האומות שלא יעזרו לישראל יכחדו, או ישלטו עליהם כל מיני זרים רשעים, כמו שקרה כאן בארץ בזמן שלטון הטורקים, האנגלים וכדומה. כך ישלטו על אומות העולם כל מיני זרים שאותה אומה נכחדה, או זהותה הפוליטית נחרבה. זה קורה כי השם מכין את הכל להנהגת הסדר שיתחילו לסדר מחדש ולהכיר מחדש את פני העולם. הכל לקראת ולחידוש עולם".

חיזבאללה וחמאס מסיימים את תפקידם

 

בתאריך 25 למרץ 2019 חזה רן פהאל בורנשטיין את סופו של החמאס והסביר מדוע  נפילת החמאס בקודים המוצפנים נמשכה שנתיים, משנת ה'תשפ"א עד שנת ה'תשפ"ד. אף אחד בישראל לא האמין שאחרי 17 שנים קשות של ירי טילים ורקטות ששוגרו לדרום וגם למרכז הארץ, יבוא יום שחמאס יחוסל. האם אתה יכול לתת לנו הסבר מפורט יותר לדבריך?

"ב- 25 במאי 2019 כאן רמזתי על סוף חמאס ומרד אזרחי בו בעמו. הכל התחיל בשנת ה'תשפ"א ואני הסברתי על התהליך הזה, כי הוצפן לי ששנת ה'תשפ"א-סופו, אך זה התעכב כמעט שנתיים. הכוונה על תהליך סיום שמתחיל ומתעכב כי במהלך השנתיים היו מלחמות רבות שאכן כמעט הביאו לסיומו עד בתאריך 7/10 הנורא בה'תשפ"ד".

מתקרב סיום שלטון חמאס

ב-23 במאי 2021 הצפנת לראשונה גם על חיסולו של האויב הגדול של ישראל, על יחיא סינוואר. מה אומר עליו הקוד?

"פרסמתי על מצב מוצפן שיחיא סנואר הוא בעל שני פרצופי דין. פרצוף אחד הוא  להיחשף ולהיתפס והשני הוא חיסול. והינה הצופן מה-23 במאי מראה זאת אך הצופן הזה היה במקור לשנת ה'תשפא, בעת ההידרדרות של ישראל עם חמאס. הקוד צפה לשנת ה'תשפ"א. הכוונה, בצירוף הזה של ישראל-יחיא-סנואר-ה'תשפ"א כתוב: הראש-יחוסל, או-יתפס. כלומר ישראל תחסל אותו, או יתפסו אותו זה כתוב באופן ודאי שיחסלו את ראשו.

ואני יצמצם את המוצפן הראשון, כי זה לגבי שנת ה'תשפ"א וכאשר הגענו וחצינו לה'תשפ"ב. שזה רמז בקוד המדבר על הדרדרות נוספת. הכוונה ל-2 שנים צמודות לגורלו, כי הוא כבר נתפס בעבר ושוחרר בעסקת שליט. לכן הקוד משאיר ברירה אחת בלבד של צד השני של החיסול.

לכן לא נותר אלא להתייחס לגורל הבא יחיא סנואר. ישראל ה'תשפ"ב כתוב: יחוסל נס-בורח. הכוונה באמצע בריחה שהוא נס על נפשו אז יחוסל. זה רמז ל-2 שנים צמודות שה'תשפ"ב מאיים מאוד על חייו והוא נס ובורח כדי להציל את חייו.

ואז כתוב: לא-יסולח-לו. הכוונה: יעשה מעשים בלתי נסלחים, כמו שראינו עליו שהוא מסית הסתה נוראית לרצוח יהודים. לכן כתוב לא יסולח לו, יחוסל שהוא בורח לנפשו לחייו".

סופו של יחייא סינוואר

ב- 14 בחודש אוקטובר 2023 כתבת על כניסה רגלית לעזה ורמיסה רגלית. האם אתה יכול להסביר מה הכוונה?

"לגבי כניסה רגלית הראיתי לכם לפני שנים שחמאס ישראל כתוב רמס-ראשם. מה הכוונה רמס ראשם? כי עם הרגליים רומסים. הכוונה לכניסה רגלית, רמיסה רגלית לראשם, חיסול יחיא סינוואר הכל הוצפן, לעתים היעד מתעכב אך זה לא אומר שיעד הבא נעלם, אלא רק מתגבר, היעד הקודם שהוא יחוסל הצפנתי זאת וגם חיזבאללה יכנס לתמונה, מאוחר יותר, כי פועל לבדו כמו לוחם העיקרי שהעין עליו, מחכים לכבודו ולאיום נשקו, הכל כבוד ויחס לחימתי שפניהם של ישראל עליו, יענו חכו לי שאתעורר עליכם, מתי שאחליט.

על חיזבאללה הצפנתי יש לו נשקים שצה"ל לא יודע ונשק ציד מתוחכם ומסוכן מאוד לחטיפת ישובים וחיילים. כך כתוב וחידוש הטילים. זאת מלחמת חורמה עד הסוף, וילחמו בנו כולם, וישמעאל יתעוררו בעולם, הסברתי, יתחילו להתעורר כל הישמעאלים על העולם והיהודים יצטרכו לברוח ואת זה כבר הסברתי שנים.

הכנתי אתכם ואין הרבה מי שיקבל את דבריי אבל עכשיו אנשים יבינו ויברחו לכאן המונים. בהתחלה במטוסים ואחר כך באוניות, הרבה אוניות".

כניסה רגלית, כתוב רמס רגלם

האם ישראל תשלים את המלאכה ותשיג את מטרותיה בניצחון מובהק?

"בתאריך 14 באוקטובר 2023 הוצפן כבר שישראל תנצח אבל תאבד הרבה אבדות בגדר השמדה, שזה המון מישראל. וזה תלוי מאוד מאוד באחדות ובירידת הגזל לחלוטין. הממשלה תרד והיא תרד לחלוטין, לא עכשיו, בהמשך כפי שכתוב: תמה-ממשלה. זוכרים על מה נאמר על ביבי ה'תשפ"ג וה'תשפ"ד? במתו-נפוגה-נמוגה. בשנת ה'תשפ"ד כבר לא תתקיים ממשלה שהכרתם. הכל יתהפך למשהו חדש.

גם חיזבאללה חייב לרדת מנשקו ומחסנים רבים חייבים להתנפץ, כי אם צה"ל לא יקדים – יקדימו אותנו. כשמדובר בסיום חמאס, אבל סיום חמאס יביא לעוד חזיתות ובריתות כי זה מלחמה על חייהם. אם ישראל תפעיל כל עוצמתה מול חיזבאללה יצליחו לצמצם אבדות וחטופים רבים, אך אם לא יקדימו אותנו בנשק המתוחכם שלהם, ויצודו חיילים ואזרחים, כי חיזבאללה חסן-נצארללה ה'תשפ"ד כתוב: צרה-יחדש-אש. לצה"ל-ציד-חדש-יבא-חיל-לשבי.

המלחמה תהיה מול כולם. איראן לא תוותר היא תעשה בריתות. ישראל אין לה צבא חזק כלל כי הצבא קטן והמדינה מוגבלת אין להם אסטרטגיה לחימתית כי היום המנהיגים לא אוהבים את האזרחים. התקשורת שולטת בכולם והמדינה הביאה את עצמה לפירוד ופילוג. העם נתן יד לכל זה ולכן רק זעקה להשם ולהכיר אותו מי הוא ומה דרכו וזה החוזק של ישראל שהם יותר מאוחדים ינצחו יפליגו יפסידו זאת מלחמת קיום שתביא את הרבים להבנה הזאת והפקת לקחים מאוחרת שתיצור משהו חדש.

הזעקה של כולם אל השם והצער וההלם של מה שקרה תביא לניצחון אל תחשבו שזה מלחמה רק של ישראל. עקב הלחימה יעורר את כולם כמו שראיתם צפון קוריאה ועוד מדינות איתו ואיראן ועוד איתה וסוריה ועוד איתה כי הלכנו לאבדון עם אבוד והשם מביא זעמו כי הכל זה זעם זעמו של השם על עמו כי זה עיר עזה (יה יזעם עמי) עמי זימה הכוונה עמי בזימה רבה הכל זה שנדע הפקת לקחים".

ישראל תנצח אבל עם הרבה אבדות

ברשותך נחזור לאחור, לתאריך 30 במאי 2018. הצפנת שישראל תפיל את חמאס ושלטונו יסתיים. מתי זה יקרה?

"עם ישראל מפיל את חמס כתוב: ה'תשע"ח מתחיל תש"פ|תשפ"א מסיים. כלומר אתם רוצים לראות מתי הסוף לשלטון חמאס? הסתכלו על התאריכים המוצפנים שהשם מראה לכם, לכן כתוב: ראית-את-מפלתם. המילים ראית-את מתחיל בה'תשע"ח ומסתיים בה'תש"פ, ה'תשפ"א, כי חמאס ישראל כתוב: אש-חיל-ירמס כלומר לחייל רגלי, כי עם הרגליים רומסים. זה הרמז שתהיה כניסה רגלית וזה פתרון הכרחי. לכן כתוב: רמס-ראשם. רמס-ארסם. הכוונה למנהיגים שלהם, מאותו ארס איראני כי הארס נפלט בפה הנחש, מראש הנחש. לכן כתוב ארמי ארמילס ארמי תרגום אנגלית צבא, הכוונה לצבא ארמילוס, כח ארסי צבאי שנטמן.

חמאס ישראל כתוב: משיח-ירמס-סמאל. כלומר מתי שהם נלחמים, תדעו על בואו של המשיח שלקראת השלמת נשמתו להנהגתו בעולם, ילחמו ישראל, חמאס וחיזבאללה. זה אומר לימים ימי לחימה בקליפה, בצבאות חמאס, איראן חיזבאללה וכל שלוחותיה, שזה לחימות משיח עם כח המונע הטמא הארסי של מלאך המוות סמאל"

עם ישראל מפיל חמאס

בימים האחרונים הממשלה והקבינט מחפשים פתרונות לעזה אחרי המלחמה. בין היתר העלו אפשרות שנשיא הרש"פ מחמוד עבאס ישלוט ברצועה. האם זה יקרה?

"בתאריך 20 בדצמבר 2018 העליתי סרטון ביוטיוב, אני ממליץ לצפות בסרטון שם נמצאת התשובה לשאלתך".

סרטון "עם מבואס פלהאות"

 

ימי החותם ימי לחימות ימי השמדות

אביב עולמי פהאל

 

לעוד תכנים נוספים, היכנסו לעמוד הפייסבוק של רן פהאל בורנשטיין:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014653815442

צילום שופרות: שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: