מבזקים

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר הבוקר במחנה ׳גיבור׳ בקרית שמונה

תוכן עניינים

ראש הממשלה ביבי נתניהו בסיור בקריית שמונה: ״אתמול האדמה בערה פה ואני שמח שכיביתם אותה, אבל האדמה בערה גם בלבנון. אנחנו ערוכים לפעולה מאוד עצימה בצפון״

שלום שי גיחז | יום רביעי כ״ח באייר ה׳תשפ״ד | 5 ביוני 2024 | מערכת ישראל ניוז

ראש הממשלה קיבל סקירה ממפקד חטיבה 769 אל"ם אברהם מרציאנו וממפקד מכלול עורף פצ"ן, תא"ל (מיל׳) אלון פרידמן על תמונת המצב המבצעית, האירועים האחרונים בגזרה, ניהול קרב ההגנה והפעולות הנעשות להגנה יישובי ותושבי הצפון. בנוסף, הוצגו פעולות החטיבה ופיקוד הצפון כנגד תשתיות ומחבלי חיזבאללה בדרום לבנון.

צילום: עומר מירון / לע"מ

לאחר מכן ביקר רה"מ נתניהו בנקודת תצפית בעיר, שם נפגש עם צוותי כיבוי וכיתת הכוננות שפעלו בגזרה, וקיבל סקירה על השריפות בימים האחרונים, מאמצי הכיבוי הנרחבים ועל שיתוף הפעולה ההדוק של כוחות צה״ל וכב״ה לצורך כיבוי השריפות.

מתוך דבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו: "בתחילת המלחמה אמרנו שאנחנו נחזיר את הביטחון הן לדרום והן לצפון – וכך נעשה. היום אני בגבול בצפון עם הלוחמים והמפקדים הגיבורים שלנו, ואני גם נמצא כאן עם לוחמי האש. אתמול האדמה בערה פה ואני שמח שכיביתם אותה, אבל האדמה בערה גם בלבנון.

מי שחושב שהוא יפגע בנו ואנחנו נשב בחיבוק ידיים טועה טעות גדולה. אנחנו ערוכים לפעולה מאוד עצימה בצפון. בדרך זו או בדרך אחרת אנחנו נחזיר את הביטחון לצפון".

אל ראש הממשלה התלוו ראש הסגל צחי ברוורמן והמזכיר הצבאי, האלוף רומן גופמן.

צילום תמונה: עמוס בן גרשום /לע"מ

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: