מבזקים

תוכנית מיל"ה של המשטרה: 15 תלמידי כיתה ח' קיבלו תעודות בטקס חגיגי

תוכן עניינים

הכירו את בוגרי תכנית מיל"ה החדשים: תלמידי כיתות ח' בחטיבת הביניים על שם רבין. מדובר בתוכנית ייחודית של משטרת ישראל בלימוד תכנים חינוכיים ובפעילות תרומה לקהילה

יהודית רימון | יום רביעי י״ג בסיוון ה׳תשפ״ד | 19 ביוני 2024 | מערכת ישראל ניוז

בטקס חגיגי ומרגש שנערך במעמד מפקד משטרת מרחב אילת ומנהלת בית הספר ע"ש רבין, הוענקו תשורות ותעודות סיום ל-15 נערות ונערים, תלמידי שכבה ח' בחטיבת הביניים ע"ש רבין, שהשתתפו לאורך כל שנת הלימודים בתוכנית מיל"ה של משטרת ישראל וסיימו אותה בהצלחה.

צילום: דוברות המשטרה

תכנית מיל”ה – מובילים יחד למען הנוער, היא תכנית ייחודית של משטרת ישראל למען הנוער בהשתתפות בני הנוער בהרצאות תוכן מעולם המשטרה, בתכנים חינוכיים וערכיים, תכני מצוינות ומנהיגות ופעילות תרומה לקהילה.

במהלך הפרויקט שארך לאורכה של כל שנת הלימודים ובהובלת השוטרים הקהילתיים רס”ב יאיר כהן ורס"ב רועי רייך, השתתפו תלמידי שכבה ח' בתיכון ע”ש רבין באילת.

התלמידים השתתפו בהרצאות בתחומים שונים שהועברו על ידי בעלי תפקידים במשטרה, לקחו חלק בפעילות למען הקהילה, נחשפו למערכת האכיפה והמשפט ולמדו מקרוב על חשיבותן של מערכות אלה ביצירת משמעת וסדר בחיי היום יום בקהילה ובחברה.

במעמד החגיגי והמרגש שהתקיים באודיטוריום מתנ"ס שחמון, לקחו חלק סגל הפיקוד ושוטרים ממשטרת אילת, מנהלת תיכון רבין, הגב' בטי מנולה, מנהל חטה"ב רבין, מר ארמון קמקר, ורכזת שכבה ח', הגב' אורי סרוסי.

מנהל חטיבת הביניים על שם רבין ארמון קמקר, בירך על הובלת התוכנית על ידי המשטרה ואמר לתלמידיו: "ניתנה לכם הזדמנות ייחודית להכיר מקרוב את משטרת ישראל וללמוד על פעילותה המבצעית והעשייה שלה למען הקהילה, זה גם מנוף להעצמה אישית שסייע לכם להתפתח ולהיות אזרחים פעילים, תורמים ומשפיעים בקרב הקהילה. אני מברך על השתתפותכם בתוכנית הזו וגאה בכם על העקביות המתמדת עם הגיעכם לסיומה".

רכזת השכבה, הגב' אורי סרוסי: "אני מודה לכם שוטרים יקרים על העשייה שלכם למען התלמידים, מברכת אתכם תלמידים יקרים על העקביות וההתמדה לאורך השנה ועל שהגעתם למעמד סיום התוכנית. כולי תקווה כי גם בעתיד יתאפשר שיתוף פעולה דומה והתוכנית תתקיים שוב בבית ספרנו".

ניצב משנה אליהו שמול מפקד משטרת מרחב אילת, הודה לסגל החינוך על שיתוף הפעולה לאורך השנה ולשוטרים הקהילתיים על הובלת התוכנית בכל שנה מתוך תחושת שליחות ואמר: "אתם דור העתיד שלנו. אני מלא הערכה אליכם שהצלחתם להגיע למעמד המרגש הזה וסיימתם את התוכנית במלואה. אנחנו מאמינים בכם וסומכים עליכם, שתפיקו את המיטב מהחוויות המשותפות שלכם יחד ושתיישמו את מה שלמדתם במהלך השנה החולפת".

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: