מבזקים

בדלית אל-כרמל חגגו את מינויו של ח"כ איוב קרא לשר בממשלה

תוכן עניינים

באולמי אלבוסתן בדלית אל-כרמל התקיימה חגיגה השבעתו של ח"כ איוב קרא לשר בממשלת ישראל. באירוע השתתפו אלפים מתומכיו, וביניהם מזכיר הממשלה, ראש הסגל של ראש הממשלה, שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות, ראשי עדות, שגרירים זרים, קונסולים ועוד.

כשהגענו למסיבה של איוב קרא לרגל המינוי כשר בממשלה, אולם באלבוסתן היה מלא עד אפס מקום.

דרוזים מכל רחבי הארץ וגם הכומר נדף הגיעו לקבל חיזוקים. השיר המתנגן ברקע "הליכוד זה הכל.." כולם התכנסו באולם שלפניו בימה עליה מוצגת תמונתו של איוב והמנחה מודיע שהטקס מתחיל מיד. איוב קרא עדין לוחץ ידיים לכל המברכים בכניסה ומצטלמים כמו חתן בחתונתו.

ראש מועצת דלייה בא לברך ולפרגן וקיבל את הכבוד לברך ראשון- הוא יפעל להביא צדק ושיוויון. ראש מועצת חרפש הוזמן לתת דרגה ולהעניק מתנה:"אפשר ברך אותו כחבר כח"כ וכשר אני בחרתי כחבר".

ענת ברקו ברכה על המוגמר: "מזל טוב נשמור על המדינה לטובת הילדים שלנו".
אחריה בירך שייח' מואפט טאריף ומיד אחריו ברך ח"כ נגוסה: "שמחה של כולנו איש יקר המשרת את כל אזרחי ישראל ואני גאה להיות לידו בנושאים רגישים מזל טוב שאתה היום שר בממשלת ישראל".

שגריר שבדיה בישראל: "אתה ידיד של שבדיה אתה היית בשטוקלום על נושא המים אנחנו אוהבים לעבוד איתך וכל השגרירים אוהבים לעבוד איתך. כבוד השר מזל טוב מכל הדיפלומטים והשגרירים". עוד ברכו את קרא גם שגריר קזחסטאן וח"כ אמיר אוחנה.

מאוחר יותר הגיעו חברי הכנסת נאוה בוקר, השרה גמיליאל, שר הדתות חיים אזולאי ויואב הורוביץ ראש המטה של ראש הממשלה.

השר איוב קרא עלה לבימה, סיפר על משפחתו ועל כמה ציוני דרך מקורות חייו והעשייה הפוליטית שלו והוסיף: "ראש הממשלה בנימין נתניהו קבע במינוי שלי כי עקרון השיוויון והנאמנות לישראל מקודשים אצלו. בעוד מכפישיו מנסים לפגוע בו ובמשפחתו ובמינויי לשר, כולל על חשבון 68 כבשים, דבר שלא היה ולא נברא – להיפך, אלפי האורחים התקבלו בחום ובאהבה ובאוכל כשר כיד המלך".

עוד הוסיף ואמר: "אחרי פגישת טראמפ-נתניהו לא אתפלא אם נתניהו ינחת בסעודיה לביקור ממלכתי. הקשר בין ישראל לארה"ב חזק עכשיו מתמיד, וגם במזה"ת נגבש ציר שפוי ומתון ע"ב הקואליציה הסעודית ונשתף פעולה ע"ב כלכלי והומני."

בחוץ חיכה כיבוד לאורחים ובנפרד גם אוכל כשר.

 

מאת: יעל בן דוד שמ

 

דלית1

דלית2

דלית3

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: