מבזקים

פסגה עולמית נפתחה בברלין בהשתתפות אלפים המתנגדים למשטר האיראני

תוכן עניינים

הפסגה העולמית לשחרר את איראן 2024 בפסגת אזאד שנערכה בברלין, גרמניה נפתחה תחת הכותרת: פשע נגד האנושות ומשפטם של העבריינים. הפעילה מרים רג'אווי: "ימים אפלים יותר לפני משטר האחונדי. הספירה לאחור החלה"

רות קרייתי | יום שני כ״ה בסיוון ה׳תשפ״ד | 1 ביולי 2024 | מערכת ישראל ניוז

בכנס העולמי לשחרר את איראן 2024 הציגה הפעילה מרים רג'אווי תוכנית פעולה לשינוי המשטרה והמצב הקשה באיראן, תוכנית 10 הנקודות.

אלפים מוחים ברחובות בזמן הכנס שתקיים בברלין

על רקע התקדמות בייצור הפצצה הגרעינית באירן, פעיל חופש איראני (שם שמור במערכת) אומר לחדשות ישראל ניוז: "קדימה לרפובליקה דמוקרטית אני חוזר, רבותי! עם מדיניות הפייסנות, קירבת את המשטר הזה לפצצה הגרעינית, פתחת את הדרך להתלהמות המלחמה של חמינאי באזור, דחפת את המולאות עד כדי כך שגם אנשי אוקראינה זעקו".

הפעילה מרים רג'אווי: "ימים אפלים יותר לפני משטר האחונדי. הספירה לאחור החלה. ההתנגדות האיראנית מוכנה להפוך את הדף האפל ביותר בהיסטוריה האיראנית. תנועה מאורגנת קמה במאבק נגד הדיקטטורות של השאה והשייח'".

מרים רג'אווי נואמת בכנס שחררו את איראן

מרים רג'אווי מציעה את תוכנית 10 הנקודות נגד המשטר האיראני

4.000 אלף חברי פרלמנט תומכים בתוכנית 10 הנקודות של מרים רג'אווי

קן בלקוול לשעבר מזכיר המדינה ושגריר ארצות הברית באו"ם השתתף בכנס ואמר: "אני תומך מרים רג'אווי ותוכנית 10 הנקודות שלה. נשנה את המשטר הזה במציאות טהורה". בחשבון הטוויטר/איקס כתב בלקוול: "צוות טראמפ השתמש במנוף כלכלי ודיפלומטי כדי להחליש את איראן, מדיניות הפייסנות של צוות ביידן העצימה את המשטר הדיקטטורי הג'נוסייד, רצח עם שלה".

קן בלקוויל

ג'ון בולטון עוזרו לשעבר של הנשיא לענייני ביטחון לאומי (NSA), אמר: "הפתרון היחיד לאיראן הוא להפיל את המולות. הבחירות למשטר האיראני היו כישלון מוחלט". בחשבון הטוויטר/איקס שלו כתב: " אני מחפש 10,000 חתימות כדי לחתום על העצומה שלי בדרישה שגם ביידן וגם טראמפ יגנו את איראן במהלך הדיון הערב. עלינו לדעת בדיוק היכן עומדים המועמדים הללו בנוגע לאיום הגדול ביותר שלנו".

ג'ון בולטין

שידור חי 

 

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: