מבזקים

בן גביר: "ראש השב"כ איים עלי"

תוכן עניינים

השר לבטחון פנים איתמר בן גביר אמר הערב בערוץ 14: ראש השב"כ רונן בר איים עלי: "או שתיטיב את תנאי מחבלי הנוח'בות בבית הכלא, או שאתחיל לשחרר מחבלים"

צבי סרוסי | יום שני כ״ה בסיוון ה׳תשפ״ד | 1 ביולי 2024 | מערכת ישראל ניוז

הערב בתוכנית פטריוטים של ינון מגל בערוץ 14, התראיין השר לבטחון פנים איתמר בן גביר בעניין שחרורו של מנהל בית החולים שיפא מהכלא.

התא ששהה בו מנהל בית החולים שיפא | צילום שירות בתי הסוהר

השר בן גביר אמר כי ראש השב"כ רונן בר הולך לשחרר 120 מחבלים אסירים בכלא הישראלי וזאת מכיוון שהוא, בן גביר לא מיישר קו עם ראש השב"כ ולא מקל על תנאיהם של מחבלי הנוח'בות שרצחו, אנסו ושרפו את בנותינו, ילדינו ותינוקנו".

בן גביר מוסיף ואומר כי "גם אם צפוף להם, שיהיה להם צפוף. זה חלק מהמדיניות שלי לתת להם תנאים מינימאליים על פי החוק הבינלאומי ותו לא".

ובנימה אישית אוסיף ואומר טוב שבן גביר לא נכנע לגחמותיו של ראש השב"כ עושה מה שמצופה ממנו למען בטחון מדינת ישראל ודואג להבהיר לאויבנו שלרצוח יהודים זה כבר לא משתלם. מדיניות השר נשמעה היטב בעזה היום עם שחרורו של מנהל בית חולים שיפא שהתלונן על כך שמחבלים השילו 25 קילו בגלל מדיניות השר, ואילו השר אומר בתגובה שזה המינימום שמגיע לאותם מחבלים שפלים רוצחים, אנסים שרצחו, אנסו ושרפו את ילדינו, נשותינו והתינוקות שלנו.

צפו בדבריו

צילום השר בן גביר וראש השב"כ: ויקיפדיה

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: