מבזקים

רדיפה אכזרית נגד אשת רוה"מ שרה נתניהו

תוכן עניינים

רדיפה אכזרית כנגד הגברת מספר אחת במדינה, אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו. את כל מסע ההכפשה כנגד ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ואשתו שרה ניתן להגדיר בהחלט כרדיפה אכזרית. רדיפה אכזרית של בעלי אינטרס שכל מטרתם להשמיד ולאבד כל חלקה טובה של עשיה מבורכת ואמיתית.

קול זעקה גדולה

מסע הרדיפה האכזר כנגד ראש הממשלה ובעיקר כנגד אישתו שרה נתניהו ממחישה טוב את התחושה הציבורית ההולכת ומתרחבת לפיה, עקרונות הצדק של מערכת התקשורת פינו את מקומם לתאוות נקם, השפעת מקורבים והשפעת מניעים זרים על מערכת התקשורת.

דעתי האישית שכל הרדיפה הזו גורמת לחילול ה' גדול, מה יגידו כל אומות העולם שרואים שבני העם רודפים את המנהיג שלהם, ועוד במדינת היהודים??

מי שקורא מהצד את התנהלות התקשורת הקלוקלת, ואת רדיפתם המגמתית והבלתי מרוסנת, אחרי ראש ממשלת ישראל ובני משפחתו,ובעיקר כנגד אשתו שרה, מבין מיד כי נעשתה כאן מלאכת מחשבת שזורה, מעמיקה ויסודית מאוד של גורמים מניפולטיביים שמשקיעים ימים ולילות למשימה אחת ויחידה: להפיל את ראש הממשלה ביבי נתניהו מראשות הממשלה.

לעיתים נדמה לי כי התקשורת בישראל אינה הוגנת ואינה פועלת על פי מוסר המידות והחוקים כפי שכתובים בספר: אמנת העיתונות של עיתונאי שחתום בה וחייב לפעול על פיה.

אני ממש לא מקבל את ההתנפלות התקשורתית על ראש הממשלה ובני משפחתו ןבעיקר על אשתו שרה. העם בישראל מבין שהתנהלות התקשורת בעניין. זוהי רדיפה אכזרית ביותר. מעולם לא נעשתה רדיפה שכזו על ראש ממשלת ישראל ובודאי לא על אשתו.

לאחרונה נדמה לי שלא רק התקשורת חוגגת על חשבון ראש ממשלתנו, אלא גם אנשים שבחרו שלא נוח להם הדמוקרטיה שראש הממשלה שנבחר על ידי הציבור ובכל דרך קלוקלת מנסים להשפיל ולהפיל ראש הממשלה מכהן.

את התנהגות התקשורת שרודפת אחרי נתניהו ובני משפחתו, ובעיקר אשתו שרה, ניתן להגדיר בהחלט כרדיפה אכזרית שמטרתה לזרוע הרס וחורבן. להשמיד ולאבד כל חלקה טובה של עשיה מסורה רבת שנים.

למרות המסירות נפש של נתניהו, משפחתו ואשתו שרה, למרות ההקרבה האישית של חיים שלמים ללא פרטיות אישית, בוחרים עיתונאים שאמורים לשמור על צדק והוגנות, לתקוף את העשייה המבורכת של ראש הממשלה המסור.

כאשר אני חושב על זה לעומק, אני תוהה האם יש מישהו שיודע כמה קשה היא עבודתו של ראש ממשלה? והלו"ז המטורף 24/7 – 365 ימים בשנה ללא מנוחה.

זה פשוט לא אנושי. כמה מסירות מתבקשת בעבודתו, ולכמה סכנות חשוף האזרח מספר אחד במדינה?

ועל אשתו שרה המסורה עומדת גיבורת חיל לצד בעלה ולצד מדינת ישראל ראויה לכל שבח. שרה מזכירה את הנשים הצדקניות שמסרו נפש בעם ישראל. זה לא מובן לי שהגב' מספר אחת במדינה תיהייה מותקפת מכל כיוון במטרה ברורה לפגוע בתא המשפחתי שלה. זה מקומם, מזעזע את אמת הסיפים רדיפה קשה שאין שני לה.

אני לא חבר מרכז ליכוד ואין לי קשר פוליטי לראש הממשלה ולאשתו שרה ואני מביע תמיכתי בראש הממשלה בנימין נתניהו ואשתו שרה. אל מול ההכפשות חסרות הגבול שהם סופגים יום יום. תפקידה של התקשורת היא להיות כלב השמירה של הדמוקרטיה, אולם אין מתפקידה לשמש כמוציא להורג. ביקורת עיתונאית היא נדבך נדרש וחשוב במדינתנו, אך היא צריכה להיות מקצועית ועניינית.

אני קורא לכלי התקשורת בישראל, וכמובן למקורבי הכתבים די לנבירה האינסופית בחייו הפרטיים של ראש הממשלה. וכשאני כותב 'משפחתו' כוונתי ברורה לאשתו המסורה, הגב' שרה.

התנהלותה התקשורת בעניינו של ראש הממשלה ביבי נתניהו, היא כסימון מטרה וסיקול ממוקד בכל מחיר. אנשי התקשורת הם אלו שאמונים על שמירה לצדק, מפספסים את המטרה ונוגעים במהלכים שמשמשים את אנשי השמאל ושכל רצונם הוא רדיפה אחרי השלטון. היום אנחנו רואים זעקה, על רדיפה קשה ונוראה כנגד האזרח מספר אחד במדינה. הם החליטו לרדוף אחרי ראש הממשלה ביבי ואשתו שרה בכל מחיר.

התנהלות התקשורת בעניין, זה ביזיון גדול לכל מערכת התקשורת והצדק במדינה מתוקנת. כתבים ועיתונאים מתנהגים כחבורת בריונים. האם יעלה על הדעת שתקשורת של מדינה מתוקנת בשנת2017 תרדוף כך את ראש הממשלה המסור ולא תמצא את הטוב הגדול שבאדם ובעשייה שלו, אדם שנבחר לכהן בראשות הממשלה? בריונות, רדיפה, שנאה, אפליה וכל מידה רעה.

ולכל המלעיגים: אני לא נגד ביקורת, אלה אדרבה בעד רק שצריך שיהיה כבוד וערך עצמי מינימלי תמיד נזכור שיש שתי צדדים למטבע די כבר לרדיפה לשפיכות הדמים. אני רוצה לראות אתכם מפרגנים ומוצאים את הטוב, כי נעשית פה עבודה מסורה שאין שני לה.

תחשבו על שרה שהיא אמא לילדים, אישה לבעל. ההאם עד כאן לא הבנתם את הכתוב, אז באמת איבדתם צלם אנוש והאכזריות מנת חלקכם ובמידה והבנתם וקבלתם לשנות הדרך הקלוקלת זכינו לשנות דרך רעה ולהפסיק רדיפה שאין בה לא טעם ולא ריח.

 

מאת: בן ציון עטיה
מאת: בן ציון עטיה

WhatsApp Image 2017-03-19 at 16.40.08

WhatsApp Image 2017-03-19 at 16.40.10

 

WhatsApp Image 2017-03-19 at 16.40.07

מתוך עמוד הפייסבוק האישי של רה"מ בנימין נתניהו:

הגענו לביקור רשמי בסין לציון 25 שנה ליחסי ישראל-סין. נחזק את שיתופי הפעולה בינינו .

צילום: חיים צח, לע״מ

לאיזה תוכן תרצו לחזור:
הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים מיידים: